Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért vagyok boldogtalan,...

Azért vagyok boldogtalan, mert ocsmány vagyok?

Figyelt kérdés
40 plusszos férfiként sosem volt párkapcsolatom. Évekkel ezelőtt azért találkozgattam nőkkel, de sajnos nem jöttem be nekik. Azonban 15 éve egyáltalán nem találkoztam nővel, igazából el sem mennék, mert félek. Mivel depressziós is lettem e miatt meg testképzavaros is, ezért úgy határoztam, nem fogok így megöregedni, mert szörnyű így élni. De biztos vagyok benne, ga nem lennék ilyen undorító kinézetű, akkor minden másképpen alakult volna. Egész nap csak ülök a sötét szobában, edzek a semmire, alszok. Hajnalban járok be dolgozni, hogy ne lássanak az emberek. Ha pl tömegközlekedésen nő kerül a közelembe, már szabályosan félek tőle. Rengeteg megaláztatást kaptam.

2023. márc. 27. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Én még sosem láttam élőben rozmárt. Várok, hátha egyszer kopogtag egy az ajtómon, de lehet, hogy van valami köze ahhoz, hogy nem járok se állatkerbe, se nem megyek az Antarktisz közelébe...


15 év... mégis mit vártál, mi történik?

2023. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Meghalok
2023. márc. 27. 09:21
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

a gond a fejedben van.

Semmi baj nincs veled mlg ha ronda is vagy..

Fogadd el magad és képezd magad , tegyél magadért, és dolgozz az önbecsüléseden.

PÁl Ferenc könyvért ajánlanám pl

2023. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs időm olvasgatni ilyen-olyan agymenéseket. Mit fogadjak el, ha állandóan csak megvetnek?
2023. márc. 27. 09:30
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen , ők megvetnek, DE azt hogy TE hogy ézed magad az a saját dönésed..

Nem kell velük egyetérteni.

2023. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja, hát jó... Ne értsek velük egyet, mikor százával irkálták társkeresőn, hogy nem vagyok az esetük, mellé meg megjegyzésben kiemeltek ezt azt, amit durván kielemeztek. Élőben meg beleröhögtek a pofámba, húzgálták a szájukat, de volt olyan is, aki egyszerűen elsétált mellettem, mikor meglátott. Azt ne értsek velük egyet, hát ez jó. Na, mindegy, nem tudok mit tenni, még talán kibírok egy vagy két évet nehézkesen, aztán búcsút intek ennek az egésznek és ott lesz a vége.
2023. márc. 27. 09:39
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

"Nekem nincs időm"

. Márpedig egy kapcsolatra időt kell fordítani. Akkor hogyan oldanád meg.


15 évig csak arra koncentráltál, hogy kerüld a kudarcot. Jobb lenne ebből minél előbb kilépni.

2023. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

6# vannak iylen emberek , sőt elég sok van . DE sok lány, akár "ocsmány külsővel" is adna neked esélyt, de ehhez az kell hogy lelkileg rendben legyél. HA se a belsőd nem szép se a külsőd akkor még azt a kis esélyt is elszalasztod magad mellől..

Nehéz lesz de tedd rendbe a lelked. erre szánj pár hónapot. Utána elhiheted lesz pár rendes lány aki esélyt ad neked..

A pár kapcsolat nem oylan mint egy pótlék, hogy valamilyen űrt be kell töltenie. Amíg nem vagy rendben magaddal , addig ugyanazokat a köröket fogod futni.

2023. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Igenis időt kell erre szánnod. A párkapcsolatra is idő kell szánni. Jelenleg neked kb arról szólna egy kapcsolat, hogy ajnároztatnád magad valakivel.. Ebből kevés lány kér,bocs
2023. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Á, félreért itt mindenki mindent. Kiforgassák a szavaimat. Mindegy, akkor válaszolok a saját kérdésemre: Igen! Hát, akkor ennyi. Mit is várhatnék ettől a tökéletes világtól.
2023. márc. 27. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!