Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kilátástalannak és értéktelennek látom az életemet mondhatni, minden szempontból.

(Privátban részletezem annak, akit érdekel.)



2022. máj. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ird fel.mi az ami boldogsagot okozna es érd el
2022. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A konzisztens inkrementális előrehaladás a kulcsa mindennek. Akármi a célod, ha mindennap dolgozol érte és csak egy picit extra időt szánsz rá, de folyamatosan mindennap, akkor rettenetesen messzire eltudsz jutni.


Válassz valamit, amit el akarsz érni és kezdj el dolgozni rajta.


Ez ad egy célt és a sok pici siker, majd motivációt.


Nagyon általánosan írtam le, de nem tudok semmit rólad.

2022. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Részletezd itt
2022. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé kilátástalan az életem. Nem nagy céljaim vannak. Más embernek simán sikerülne de én egy luzer vagyok az élethez. 33f
2022. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed, akkor utazgass. Mindegy, hogy hova, de addig legalább nem jár az öngyilkosságon az agyad.


Sajnos sok ember van aki azért akarja megölni magát, mert csak nincs kedve az élethez.

2022. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!