Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy jöjjek ki ebből?

Hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés
Megrekedt az életem, tönkrement az 5 éves kapcsolatom, akit szerettem, kihasznált és tönkretette az életem. Depressziós lettem és egyre magányosabb vagyok. A szüleimmel rossz a kapcsolatom, a barátaim messze laknak....Nemrég beleszerettem valakibe és feléledt bennem a remény, de kiderült, hogy viszonzatlan....Mindenhol azt nyomják, hogy egyedül kell megtanulni boldognak lenni, de nekem ez nem megy....egyszerűen szükségem van valakire, aki a lelki társam és mellettem áll...Igazából azt se tudom, mi a célom ezzel, hogy ezt ide írom, mivel úgyis csak trollok írnak. Már lassan minden reményt elvesztek hogy ez jobb lesz.
2023. márc. 27. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Az ember társas lény. Ne hidd el az ellenkezőjét.
2023. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Azt tudatosísd magadban,hogy a fent leírtak alapján te egy áldozat vagy.Aki megváltásra vár.

Ezt akarod?

2023. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg ha lenne bármi értelme az életednek a kapcsolatfüggés kielégitésén kivül, talán menne egyedül is a jól levés.
2023. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Tudod a választ, le is írtad. Csak tenni is kell érte, nem másokhoz futkározni.


Felkeresel egy szakembert, elmész hozzá és elkezdtek dolgozni magadon. Most pánikolsz, mert épp nem tudsz senkibe tíz körömmel kapaszkodni, mintha egy 2 éves kisgyerek lennél.


Ez nem trollkodás és nem bántás, ezt kell lassacskán fejleszteni, saját lábra állni, ami segítség nélkül úgy látszik nem fog menni. Ha viszonozta volna a "szerelmet" ez az új ember, akkor rögtön úgy éreznéd hogy minden szupika, közben ugyanolyan trágya a helyzet mint előtte.

2023. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Az első fele az írásodnak pont velem is megtörtént fél éve. Én úgy voltam vele, hogy jó/jobb így egyedül. De már kezdek magányos lenni. Ahhoz meg nincs még idegzetem, hogy játszmázzanak velem.

Foglald le magad, menj el kondizni az elég jó terápia. Kockulj egy kicsit és hagyd abba a kapcsolaton való rágódást. Úgyis akkor fog jönni amikor kicsit sem számítasz rá. :)

2023. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!