Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül maradtam,...

Nagyon egyedül maradtam, felőröl a magány. Hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok, senki sincs mellettem. Egy kis városban élek ahol a fiatalság már rég lelépett, ismerkedni lehetetlen. Jelenleg munkám sincs, ami még inkább nyom a helyzeten.

Volt egy személy, akire nagyon vártam, reméltem hogy sikerül valami. (előzmények itt http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit.. )


Úgy érzem ezzel végképp kicsúszott alólam minden... Nem akarok létezni sem, semmit. Járok orvoshoz, szedek gyógyszert, de az csak arra jó hogy aludjak. Sok hobbimat ott hagytam. Nincs ami motiváljon, teljesen kiégtem, csak sírógörcsben vagyok egész nap. Kihasználtak, visszaéltek az érzéseimmel, és közben még én vagyok elhordva mindennek, hogy mit hisztizek.

Azt hiszem ilyen mély ponton soha nem voltam még.



2015. júl. 7. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk. Gyere
2015. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, az előzménybe megjelölt kérdéshez hasonlót is éltem már meg ha gondolod írj privátot kommentnek kicsit hosszú lenne a dolog. 25/f
2015. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbál meg másokkal ismerkedni, az sokat segíthet. Ha megismersz más embereket, te is belátod majd, hogy nem korlátozódik le a világ egy emberre. Ehhez pedig nem is kell messzire menned. Csak barátságból is beszélgethetsz másokkal. Van egy csomó dolog, amivel kapcsolatba léphetsz másokkal. Vagy egyszerűen csak legyél a barátaiddal.

Skype-ra szerezhetsz barátokat és beszélgethetsz velük mindenféléről. Akár az időjárásról is. :D Ha meg nincs ilyen ember, akkor én is beszélgetek veled szívesen, csak írj rám. Voltam már hasonló helyzetben, tudom milyen szar érzés tud lenni, ha vársz valakire, aki nem foglalkozik veled.

üdv. 24/f.

2015. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha másik városban keresnél állást? Ott lennének új emberek is.
2015. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!