Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintem depressziós lettem....

Szerintem depressziós lettem. Hogyan jöjjek ki belőle? Ki tudok! 23/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ki tudsz jönni, akkor azt is tudnod kell, hogy hogyan! Szóval mi a kérdés igazából?
2016. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fáradj el egy pszichológushoz (nem pszichiáterhez gyógyszerért!) és beszéld meg vele.
2016. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj ki magadból mindent. Vagy naplóba, vagy valakinek, akivel beszélgetni is tudsz. Ha van egy személy, akinek minden nap végén le tudod írni mi történt veled aznap, hogy érezted magad, és meg tudod vele beszélni a problémáidat, mindenről lehet vele beszélgetni, és szórakoztatóak vagytok egymás számára (tehát nem csak sablon beszélgetés), akkor keresd fel ezt a személyt. Ha nincs ilyen ismerősöd, akkor akár nekem is írhatsz. :)
2016. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
neten nagyon sok oldal vagy blog van szánj rá pár órát olvasgass kicsit neten. fogsz találni jó ötleteket :)
2016. júl. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi a kiváltó ok?


23F

2016. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Társkeresési problémák, munkahely váltás, költözés, önmagam.
2016. júl. 27. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:

na akkor jól összejöttek a dolgaid...


melyik az ami a legjobban zavar? és mi zavar benne?


23F

2016. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Szerintem apránként, 1-2 dolgot változtass az életeden, szokások, egy kis sport, aztán majd valami kialakul. Nyilván nem 1 nap alatt fog, de nem szabad feladni. Mondom én, aki már enyhén szólva is kezd belefásulni a magányba.
2016. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem egy könyvet:(Alexandra, Libri)

Sue Atkinson-Kiút a depresszióból (1500ft)

De lehet, hogy le is tudod tölteni.

Segíthet!

2016. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!