Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élők, hogyan töltitek...

Egyedül élők, hogyan töltitek a húsvétot?

Figyelt kérdés
Nekem már a szüleim sem élnek, nincs családi ünnep, ahova becsatlakozhatok. Most pont azon gondolkodom, hogy mivel foglaljam el magam. Valami ötlet?
2023. márc. 29. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Én dolgozom, pont aznapra osztottak be. Ha meg nem dolgoznék, akkor ugyanazt csinálnám, mint a többi napokon. Üldögélek, edzek egy sötét szobában, vagy alszok.
2023. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Max. a szülőkkel töltöm.

Kérdező: pl.: online tanfolyammal, kirándulással (ha jó az idő), ház körüli rendrakással, olvasással, stb.

2023. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy senki nem akar jönni locsolkodni. Nekem élnek a szüleim, de anyukám pszichésen instabil, úgyhogy ha el is megyek hozzájuk, nem töltök ott sok időt, mert nagyon kimerítő, amikor éppen rosszabb passzban van. Ha jó idő lesz, elmegyek kirándulni, esetleg beülök moziba.
2023. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyedül élő barátnőm például nálam tölti a húsvétot. Én ugyan nem élek egyedül, de én is egyedül leszek itthon a következő 2.5 hétben. Átjön pár napra, kirándulunk, főzünk, sütünk, kártyázunk, beszélgetünk, elleszünk. Ha nem jönne át, akkor hasonlóképp tölteném, csak társaság nélkül, valszeg olvasnék is. Azt a 2 hetet amit egyedül leszek itthon kb ezzel fogom tölteni, meló után/hétvégén megnézek pár filmet, játszom a gépen, olvasok, rendberakom a házat, foglalkozom a kutyámmal, sétálok a környéken, főzőcskézek.
2023. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem ünneplem a húsvétot. Családdal sem ünnepeltük soha.
2023. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint szeretek kirándulni, túrázni. Tavalyi évben pont húsvét hétvégén kezdtem el a Kéktúrát. 4 nap alatt meglett több mint 100 km. Minden reggel ki, este haza.
2023. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6-os, egyedul mentel?
2023. márc. 29. 21:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igen.
2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
[szomorú tojáslikőr hangok]
2023. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napra be vagyok osztva, másik napot el szeretném cserélni valakivel, hogy ne legyek szabadnapos.

Legrosszabb szabadnaposnak lenni pirosbetűs ünnepen, minden zárva van, és ráadásul az egész ország megindul a kedvenc kirándulóhelyeim felé, szóval az sem kikapcsolódás, frusztrál a tömegnyomor, így muszáj vagyok otthon ülni, mert a városban semmit nem lehet csinálni, mivel minden zárva van. És közben arra gondolok, hogy ehelyett most húzhatnám az igát dupla fizetésért.

Magam részéről sokkal jobban szeretem, ha egy random keddre esik a szabadnapom. Nincs tömeg sehol, tudok edzeni, úszni, ügyet intézni, bevásárolni, túrázni... A szabad hétvégén meg kimozdulok a barátaimmal, de piros betűs ünnepen ez nem játszik, mert mindenki akkor megy látogatóba a családhoz.

2023. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!