Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzelem hiány? Tavaly...

Érzelem hiány? Tavaly igencsak kihasznált egy lány, megadtam neki mindent s egyszer csak vége lett megváltozott egyik napról a másikra. Azóta tök mindegy mennyire tetszik egy lány, beszélgetek 1-2 hétig valakivel , de szinte pár ......

Figyelt kérdés

1-2 hétig valakivel , de szinte pár nap múlva teljesen elmúlik belőlem az érdeklődés.


Ez miért lehet. Néha olyan érzésem van minthogyha eltűnt volna belőlem a "szerelem".


Köszönöm a válaszokat.


Elég nehéz ez nekem mert egyébként toppon vagyok minden téren az életben de ez az érzelem ki lett ölve belőlem.


Egyébként az élet mjnden terén toppon vagyok de ez....


25/F



2023. ápr. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jó nő sok pénz…szar nő is az. Ne is bánd hogy eltűnt. Csak meg kell lőni őket párszor neked most…azt Hello szia. Az ilyen 20 éves korosztálynál ezt kb 30 perc alatt le tudod..legyen nálad pénz, kocsi, kabszi…és viheted haza azt az emberi hulladékot. A nőknek már nem kell semmi már mint az ilyeneknek csak hogy halálra keféljék őket…meg tik tok-on tudjak adni a luxus k..át.


Hagyd a p..ba éld ki magad…vagy hagyd az egeszet egy ideig…vagy keress egy milfet az legalább már tisztában pár dologgal

2023. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet tudat alatt motoszkál még benned, amit a lány tett veled, és még nem heverted ki teljesen, ezért nyitsz nehezebben, fogy el az érdeklődés mások irányába. Vagy talán nem annyira fogtak meg téged ezek a lányok, csak kezdeti lelkesedés volt.

Az sem mindegy, találkoztatok-e személyesen, vagy csak netes beszélgetésekről van szó. Szerintem próbálj mielőbb személyes találkozóra sort keríteni, aztán alakul. De először azt rendezd magadban, készen állsz-e az ismerkedésre.

2023. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Johhny05 válasza:

Az érzelmek nincsenek bennünk állandóan. Azok valamilyen hatásra alakulnak ki.

Ha egyetlen lány sem kelt benned érzelmeket, kezdj el foglalkozni magaddal. Olvass önismereti könyveket, mosolyogj másokra, de ne tégy többet mint légy kedves!

Hatalmas változást hozhat életedben.

Fel fognak figyelni rád! És az aki erre felfigyel, az érdemes lesz érzelmeidre is!

2023. ápr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a mosoly.

Kipróbáltam sokszor,eredmény: " Itt jön a ketyós pasi,aki bazsalyog állandóan "

Még jobban magányos vagyok, mint előtte.Lököttnek tartanak.

2023. ápr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!