Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy nincsenek...

Miért érzem úgy nincsenek valódi emberi kapcsolataim?

Figyelt kérdés
Már 30 múltam de egy rohadt barátságot sem tudtam összevakarni, csak akkor találnak meg az emberek ha valami gubanc van az életükben , nem vagyok irigy meg rosszindulatú én abszolút tudok örülni ha másnak jó , de már úgy érzem mindenkiben csalódtam. Ha épp szar az anyagi helyzet vagy épp párkapcsolati válság van akkor már meg is találnak , ha minden happy le sem vagyok szarva. A családban is így működnek a dolgok sajnos.

2023. ápr. 10. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedul ezzel...

Ezért nincs barátom,mert érdekbarátok és lelki lehúzók nem kellenek.


F

2023. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt a dolog , és csodálkoznak rajta már az emberek hogy egyre inkább magamba fordulok.
2023. ápr. 10. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Semmi olyan, amit mással szeretnél csinálni? Nincs semmi közös érdeklődés közös cél senkivel? Nem érzed magad jól? Egyedül iszol vagy mi?
2023. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) nem érted a kérdés lényegét , vagy a felfogóképességeddel van a probléma. A piálást meghagyom neked , gondolom probléma megoldásra te azt használod.
2023. ápr. 10. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs több kérdés. Értem a problémát.
2023. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez mind szép és jó, de a múltkori kérdés remekül összefoglalta a lényegét ennek, hogy sírni mindenki tud, amiért nincs barátja, de tenni a kutya se hajlandó érte, eltűnnek még aznap nagyjából.
2023. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Így van. Az ilyen ember max akkor érzi barátjának a másikat, ha mindig neki ugrál, de akkor se, mert az se tetszik neki. Szóval nem kell az ilyen emberek "barátságát" keresni. Hadd savanyodjon be a saját levében.
2023. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
70%
Mert nincsenek valódi emberi kapcsolataid. Felnőtt egy nemzedék a számítógép mellett, és a normális emberi kommunikációt, amit gyermekkorban kellett volna elsajátítani, kamaszkorban próbáljátok felcsipegetni.
2023. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de miért nem fogunk össze? Nagyon sokat jelenthetnénk egymásnak.
2023. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem még baj esetén se találnak meg, de talán jobb is.

Valószínűleg rajtunk múlt a dolog, mert nem bírjuk elviselni a másik emberek hülyeségeit, a bezárkózó introvertáltak meg tőlünk is félnek.

2023. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!