Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak aki már teljesen ki van...

Annak aki már teljesen ki van készülve a magánytól, kirekesztettségtől, egyedülléttől, és emiatt már dührohamai is vannak főleg hétvégén, szüksége lehet pszichiáterre és gyógyszerre?

Figyelt kérdés

(+egy kis üldözési mániája is van lehet)

Vagy felesleges pszichiáterhez elmenni? Ha pszichológusnál amúgy volt már de nem sokat segített


2023. ápr. 16. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Én kb 5 éve amikor szakítottam a barátnőmmel...akkor teljesen kikészültem, drog függő voltam (mondjuk az is vagyok) de csak gyenge drogok...ez mellet persze nyugtatót is szedek. Hát nem vagyok magányos...de ilyen alkalmi kapcsolatok néha jól esnének.


Ez van...káros lélekben káros test.

2023. ápr. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem tudod a probléma forrását, akkor keress fel egy szakembert.

De kipróbálhatod azt, hogy kimozdulsz bulizni.

Ha szorongásod van, akkor kis alkohol, és a legnagyobb királynak fogod magad érezni.

2023. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Beszélgess a barátaiddal, ha (még) vannak!
2023. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerek csak elnyomnak és az esetek többségében csak hülyébb leszel.


A pszichiáter sem fogja megfogni a kezed és kivinni a házból elvinni ismerkedni kirándulgatni sportolni miegymás.


Mindent neked kell megtenned egyedül. Neked kell felállni és kimenni egyedül. Ezekben senki nem segít.


Vannak akik életük végéig egyedül élnek magányban max család van szülők rokonok de az sem elég mindig sőt...De leélnek egy életet, van aki könnyebben van aki nehezebben, vannak akik feladják.


De egyébként nagyon sokan sőt talán egyre többen vannak akik egyedül fogják leélni az életüket.

2023. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem felesleges, mert segít. Közben meg fel lehet kutatni, miért vagy magányos hétvégente
2023. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Le lehet szavazni, de igen, felesleges. Apámat tudom mondani példának, évek (lassan már évtizedek) óta szedi a gyógyszereket, de csak rosszabbodik, anyámat már teljesen behálózta az üldözési mániájával, ha valamit mondani akar és egy pillanatig nem figyelünk rá akkor elkezd ordítani, stb. A gyógyszerek arra jók, hogy leszedáljanak, csúnyán mondva agyhalottá tegyenek, és az se hasson meg ha beléd rúgnak. A pszichológus már lehet hatásos, de csak ha találsz egy normálisat, tisztességgel végigcsinálsz mindent, amit mond, és megnyílsz neki.
2023. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez kezelésre szoruló helyzet.
2023. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Dührohamokat nem a magány okiz hanem drogok kemikáliák
2023. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi állapot nagyon nem jó, valamilyen változtatásra biztos, hogy szükség van. De neked kell eldönteni, hogy mi legyen az. Ha valami nem válik be, pl. egy pszichiáter, akkor keress addig, míg nem találsz olyat, ami/ aki segít.
2023. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már olyan mértékben el vagyok tompulva, hogy sírni se tudok... üvölteni se meg semmit. Teljesen halott vagyok már legbelül.
2023. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!