Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai "trendről"?

Figyelt kérdés

Nekem az bssza nagyon a csőrömet hogy minden egyes normális lányből instaás/snapes kis köpedék lesz mert senki sem fogadja el őket ha másak, ha normálisan öltözködnek/viselkednek és ez nekem nagyon elveszi a kedvem, így már sose lesznek normális lányok se, srácok se.. Nem azt mondom hogy én egy mintapolgára vagyok, káromkodok ha eljárnék itthonról és lenne kivel valószínűleg hülyeségeket is csinálnék, de nem a reggelimet meg a hülye pózolgatós képeimet osztom meg a hülye közösségi oldalakon, nem tátogok és nem csinálok retardált majmot magamból hülye applikációkon, így el se várom hogy valaha valaki elfogadjon (17f) de ami ennél is rosszabb, elkeseredett alapvetően tökre normális aranyos lányok csinálnak magukból ilyen szennyt, öltözködést váltanak ribisen kezenek viselkedni insta/snap stb pózolgatás... Szerintem nagyon szánalmas dolog hogy ez tartozik menőnek meg "trendinek" a korunkbelieknél IS és nagyon elkeserít hogy így már a kicsit épp ésszel gondolkodó lányok vagy otthon ülnek a 4 fal között ahogy én (Még mindíg 17F)

vagy ilyen szégyen szutykot csinálnak magukból elfogadásért és kamu szeretetért cserébe.. Szerintetek ez rendbe van így? Már azon gondolkodok hogy csinálok egy első és utolsó videót az internetre amibe kifejtem ezt hátha valami változik, bár gondolom esélytelen.. Mert szerintem nem én vagyok az egyedüli aki így már nem nagyon szeretne tovább élni e-miatt. Szerintetek el kéne fogadni mindenkinek hogy az emberek 90%-a ilyen? Mert szerintem nem normális...



2019. jan. 7. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Tényleg szánalmas az, ami mostanában zajlik az online felületeken. Számomra az a leginkább kiábrándító, hogy a tinip..csák mellett 30-40 éves, felnőtt (!?) emberek is kacsap..csa-szájú képeket tesznek fel magukról, vagy éppen kétgyerekes anyukák pózolnak egy szál p..nában, miközben a kétéves kisgyerek afürdőszobaajtót püföli, hogy "anya, hol vagy már!?"


Én úgy látom, azon a ponton lettek elb..szva a dolgok, hogy nagyon nagy szabadságot / lehetőségeket kaptak az emberek anélkül, hogy a kellő tudatossággal és felelősséggel tudnának bánni vele.


Egyébként, hogy mondjak valami bíztatót is, vannak még normális lányok. Azért még nem ment el mindenkinek az esze...

2019. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Na ezaz, van aki egyenesen ezt neveli a gyerekéből.. Én azért vagyok bizalmatlan ebbe, mert depressziós is vagyok, mivel régen se jöttem ki a társaimmal ezért 5.től már magántanuló voltam, ami előtt nem nagyon volt emberi kapcsolatom barátok/család semmi, ami kb azt jelenti 7 éve nincs senkim. Az még oké hogy normális lány kéne, persze azért nem egy full 5-ös tanuló kis mintapolgár csajszi azért ne TÚL normális érted :) Csak ne ilyen amit leírtam mert ez SZÁNALMAS. A baj csak az hogy engem is el kell fogadni, nem vagyok macsó se kívül se belül, tele vagyok hibákkal és én úgy érzem ilyenre senkinek nincs szüksége... A normális lányok is inkább a kisherceget várják... Szerintem 14-18 között már nem nagyon van olyan lány aki ne ilyen kis instás izé lenne, meg már 14 évesen barátjuk volt meg ilyenek.. Nekem olyan lány nem kell, bár max olyannál lenne esélyem HA érdekelne az olyan... De ezek szerint én is egyedül döglök meg :) Csak legalább ne kéne ezt nézni.. Facebookom van csak, ott is KB 2 perc alatt elveszi az életkedvem amilyen random embereket hoz fel... A szülők se figyelnek oda mit csinál a "gyerek" pedig 18 alatt lévő lányt a családnak el se kéne engednie bulizni meg nagy társasággal ide oda, hát milyen ember lesz az ilyenből..? Ahogy mondtad, túl sok szabad teret kapnak. Az a vicces hogy mindigis csak egyetlen családtagom volt aki sose tudott volna visszatartani, de én sose mentem bulizni sose szívtam cigit vagy ilyesmi, de e-mellett ugyan úgy tudok hülyeéskedni stb és nagyon nem vagyok normális. De ennyire gyökér sose voltam mint ami most a "stílus"..

köszi a választ egyes

2019. jan. 7. 14:30
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincsmit… Egyébként szerintem maga a bulizás meg hasonlók nem egyáltalán nem rossz dolgok. Jobb esetben egy ilyen összejövetel nem arról szól, hogy "full beb..szva" kell felébredni egy aznap este megismert csávó lakásán. Szóval én úgy vélem megintcsak az a gond, hogy a többség nem tud reálisan mérlegelni szituációkban, és ami a legrosszabb, hogy nem mernek "szembemenni" a "közakarattal". Ha valaki nem egy utolsó r..banc, akkor ki fogják nézni a társaságból a többiek.



Egyébként azt mégegyszer szeretném nyomatékosítani, hogy bőven vannak "normális" lányok. Ők meg az ilyen senkiházi, könnyűvérű sz..rokat röhögik ki.

2019. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Remélhetőleg vannak igen :)

Én is csak röhögök az ilyeneken de ez már undorító. Mert nekem nem az ilyen nagyképű hercegnő kéne hanem pont a millióból az az egy kiközösített magának való lány aki tudja hogy nem olyan és nem is lesz olyan mint a többi :)

2019. jan. 7. 14:42
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hű azért ennyire nincs elveszve a világ szerintem:D Tény, hogy rengeteg ilyen instás csajszi van, - ha felmész instára:D De még mindig sok embernek nincs instája, vagy nem használja,faceen nem tűnik fel, mert nem posztol magáról kb soha semmit, vagy szimplán abból adódóan, hogy nem jársz közösségbe nagyon, nem ismered. Nem tűntek el a normális lányok, csak nehezebb rájuk bukkanni:)

És szerintem azért, mert használ vki egy kis sminket, nem lesz "nem normális" lány, szimplán ad a megjelenésére.

2019. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5össel.Illetve szerintem lehet ezeket a platformokat használni normálisan is.Nekem is levannak töltve az említett alkalmazások,és használom is őket de ésszerű keretek között.Találni lehet még manapság is normális lányt,csak nehezebb.
2019. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Egy normális lány értékrendjébe nem fér bele, hogy efféle platformokon közönséges stílusban adja elő magát, hogy az egoját táplálja, ne általánosíts abból, amit a Facebook-on látsz, mivel egyértelműen azok lesznek feltűnőek, akik ilyeneket művelnek.

Az a baj, hogy nem veszitek észre a korosztályotoknak azt a szegmensét, aki illene hozzátok, és ez igaz oda és vissza. A csendes lányok is csak panaszkodnak, hogy az összes fiút csak a szajhák érdeklik, miközben ez egyértelműen nem igaz.


Be kellene fejezned az önsajnáltatást, és kialakítanod egy érdekes személyiséget, amivel meg tudod fogni az értékes lányokat, mivel a világ nem körülötted forog, és nem fog egy ilyen lány az öledbe hullani, hanem küzdened kell érte. Például járj el kulturális rendezvényekre ismerkedni, ahol az érdeklődési köreitek nagyobb eséllyel fedik le egymást.

Ezt utálom a legjobban a mai fiatalokban, mindegyik "depressziós", és feladnak mindent már azelőtt, hogy tennének erőfeszítéseket a céljaik elérése érdekében.

2019. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem nem igazán jönne be ha a barátnőm több embernek posztolná magát. Meg az se nagyon tetszik ha "ad magár" több liter sminkel szépnek hiszi magát közbe a szép természetes arcát takarja csak azért hogy megfeleljen mindenkinek. A smink is csak egy megfelelési "ösztön". És igen, azért mert ad magára. Szerintem egy lány arca úgy szép ahogy van, nem tudom miért kell össze kenceficézni.
2019. jan. 7. 14:55
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Örülök, hogy abba a 10%-ba tartozok, aki nem insta szutyok és nem is otthon ülő depressziós.

Én hetente eljárok mindenféle programra, ezeken simán ismerkedhetnél normális lányokkal, én is találkozok számomra szimpatikus srácokkal. A te véleményed szerint én épp ésszel gondolkodó lány vagyok, mégse a négy fal között rohadok otthon. Ha te se így tennél, több lehetőséged lenne másokkal ismerkedni.

Zsák a foltját, ahoy a mondás tartja.

Ki mondta, hogy ez a trendi? Nevetséges. :D

Ha pedig az öngyilkosságot fontolgatnod mert sok az idióta, sürgősen orvoshoz kell fordulnod.

17/L

2019. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9-es az öngyilkosság egy olyan kiút, ahol nincs több szenvedés és magány meg csalódás.. És egy végleges döntés.

Igazából mivel én is itthon ülök én eleve nem szeretnék olyan barátnőt aki ide-oda megy ismerkedik, főleg nem fiukkal. Nekem jó lenne csak úgy "véletlen" megismerni, nem erőltetetten társkeresőn meg ilyenek. Meg azt se nagyon szeretném ha más srácokkal foglalkozna stb, hűséges nekem való lányt szeretnék..,. :/

2019. jan. 7. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!