Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen magamra maradtam mit...

Teljesen magamra maradtam mit tegyek? hogy lehet az emberekhez való ragaszkodást leküzdeni pszcihológus nélkül?

Figyelt kérdés
akár olyan emberekhez is ragaszkodom akiket mindössze 20 perc alatt ismertem meg. nagyon zavaró mert ezzel az állandó üldözési mániámmal tuti nagyon fura vagyok
2023. ápr. 17. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2023. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Én is ilyen vagyok sajnos, kicsit javultam úgy érzem. Az egyetlen, amit tehetünk, hogy próbálunk nem sokat belegondolni egy-egy dologba, illetve a sok "pofára esés", majd szépen lassan rendbehoz. Én is így lettem jobb abban, hogy ne ragaszkodjak. Orvoshoz ezzel nincs értelme menni, mert csak pénzkidobás, saját magadat tudod "gyógyítani"
2023. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a sok pofára esés után is próbálkozom, aztán egyszer csak lesz valami.
2023. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez azért van mert magányos vagy. Pszichológus nélkül nem lesz túl könnyű leküzdeni sőt százszázalékosan nem is fogod tudni. Valahogy arra kéne rájönnöd hogy miért nem tudsz még kapcsolatokat kialakítani mert hogyha minőségi barátságokat tudnál ápolni akkor nem ragaszkodna random emberekhez.


Nagyon jó tanács hogyha elkezdesz naplót vezetni az érzéseidrol, vagy bármiről amit látsz a világban, ami tetszik stb. ezáltal sokat fejlődik a személyiséged.


Olvass sokat! Van egy kettő önsegítő könyv is De mindenképp olyanoktól olvas akik valóban pszichológus végzettséggel rendelkeznek nem ilyen random 'coachok'.

2023. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2023. ápr. 17. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Vegyel magadhoz egy kutyat! O orul a ragaszkodasodnak,olelgetesednek.(ilyen szemelyisegut valassz)

O kitolti a lelki urt. Ez latszik majd rajtad es nem fogsz emberekhez ugy ragaszkodni.

2023. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!