Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak szabadidőmben?

Mit csináljak szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos most ért véget egy komolyabb kapcsolatom, és kb. 1 éve végeztem az egyetemen is, és most rengeteg időm szabadult fel, amiben kb. nem tudom mit csináljak. Főképpen hétvégente van jobban szabadidőm, ti mivel szoktátok elütni az időt?

2023. ápr. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából neked kell ismerned magad, mi köt le, mivel foglalkozol szívesen. Nálam ezek a kutyám, kirándulás, kötés, horgolás, olvasás, rejtvényfejtés... a teljesség igénye nélkül.
2023. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biciklizni szoktam egy kicsit nagyobb távot olyankor. Szerintem ez is ki tudja kapcsolni az embert, meg talán a gondolatokat is elterelheti.
2023. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En sosem utom el, hanem elek. Viszont te nem vagy en, nem ajanlhatom az en kimondott dolgaimat.
2023. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Sétálj, túrázz, jön a tavasz és minél több időt tölts kint a szabadban!
2023. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdj bele az országos kék túrába! Hajrá!
2023. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!