Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak érzem magam?

Magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha sok ember vesz körül, mégis szörnyen egyedül érzem magam? Mindenki túl furának és elvontnak tart, az emberek fele szerint zseni, másik fele szerint elmebeteg vagyok. De én csak átlagos akarok lenni. Hiába társalgok 1000 emberrel, abból jó ha 1 meg tud fogni 2 napnál tovább, annyira unalmas és tömeg mindenki. Hogy lesznek így barátaim? Minden társaságból kilógok.

2023. ápr. 24. 14:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Elég antiszoc vagyok, depresszív és zárkózott, szóval az én introvertáltságommal az eljárni ismerkedni dolog se működik megfelelően.
2023. ápr. 24. 14:36
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki unalmas, mégse keres senki? Akkor vajon ki az unalmas?
2023. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Keresnének, de untat mindenki.

A túl furának és elvontnak tart rész inkább arra vonatkozott hogy nem igazán ért senki.

2023. ápr. 24. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj rám, kíváncsi vagyok mit tartasz te furának magadban, viszont ha nem ért senki, lehet azért nem keresnek, te meg elbújsz emögé, mert így könnyebb feldolgozni a magányt
2023. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon nyitott vagyok, mégse barátkozik velem senki. Pedig próbálkoztam már eleget. Unom, hogy mindig én kezdeményezek.
2023. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik korosztályból vagy, kérdező?
2023. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20 és 25 között vagyok.
2023. ápr. 25. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Ebből az jön le hogy valami kis királyfi vagy királylánynak érzed magad mert ez az untat mindenki szöveg meg hasonlók...Válogatsz ennyi! "1000" emberből senki nem fog meg? Van akinek egyetlen barátja sincs és még válogatni se tud arra azt mondom oké...És nem bántásból mondom mert személyiség zavar és depressziós vagyok én is!
2023. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ez a helyzet! Csak ha egy embert nem találok érdekesnek és érdekes témái sincsenek egy beszélgetésnél, nincs kiforrott véleménye stb. akkor mit erőlködjek ha csak 2 szavas válaszokat kapok mindenre? 2 nap alatt ki szokott fújni minden beszélgetés, nagyon ritka mikor valakivel tudok beszélni hetekig úgy hogy reggeltől estig folyamatosan és sose fogyunk ki a témákból és valóban érdekel is amit a másik mond.
2023. ápr. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!