Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel szoktátok elterelni a...

Mivel szoktátok elterelni a figyelmet a magányról?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokat kérdezek akik egyedülállóak, illetve nincs, vagy kevés barátja van, de velük se találkozik sokszor.
2023. ápr. 26. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Igyekeztem többet találkozni és programozni a barátaimmal, vagy ismerkedni 🤷‍♀️
2023. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
gusztustalan menekülés, zabálás, kajarendelés, őrült impulzus keresés. De nem is csak a magánytól, hanem attól, hogy nyomaszt az élet rendesen, és nehezen fogadom el azt a helyzetet amiben vagyok, ami nem illeszkedik az általam idealizált élethez (miközben én sem tudom milyen is az pontosan, de nem ilyen). Keresem a módjait, hogy a valóságban tudjak maradni menekülés helyett, és stimuláció hajhászat helyett értelmesen tudjam tervezni és építeni a jövőm. egyelőre nehezen megy.
2023. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Erősen függ a programok elérhetősége attól, hogy hol laksz. Nagyvárosokban bőven vannak programlehetőségek. Plusz online előadások ingyen is. De lehet filmet nézni, olvasni, sétálni, futni, kert esetén kertészkedni, fotózni, valamit tanulni ...
2023. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Miért nincsenek barátaid? Hol vannak a régiek?
2023. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
A 2-es mindent leírt.
2023. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Én zenét hallgatok és megpróbálom nem felfogni hogy mi történik körülöttem. De neked a pozitív gondolatokat ajánlanám, mert amit én csinálok nagyon szr :D .
2023. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Zenehallgatás, olvasás, különféle hobbik, amikkel kitöltöm a hétköznapokat.

5-6 éve egyáltalán nincsenek barátaim, az online térben van pár olyan ember akikkel beszélek, olyan 2 éve ismerem őket. Nekem ez így teljesen kielégítő is egyébként, van mivel lefoglalnom magam és van társaságom is.

2023. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Veszek pár sört ha úgy van, és egy jó zene társaságában eliszogatom.
2023. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Mostanában tanulással amúgy meg semmivel, nem tudom erről elterelni a gondolataim

18F

2023. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Sport, film/sorozatnezes, netezes
2023. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!