Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,mit...

Nagyon magányos vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nehezen viselem a magányt!

Nincsen semmi ami örömet okozna!

Csak bejárok dolgozni.utánna meg csak rossz kedvem van.Üres az életem.Semmi hobbi nem érdekel.

Nagyon hiányzik hogy legyen barátnőm.De nem kellek senkinek.Nem is mostanában volt párom.Próbálkozok eljárni autozgatni sétálni de nem segít semmit.Nagy nullának érzem magam.Olyan mintha egyedül lennék a világba.Még ahoz sincs bátorságom hogy itt hagyjak mindent pedig az lenne a megoldás ahogy látom.Ebböl ki lehet keveredni?34f


2023. máj. 15. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha nincs semmi ami örömet okozna, akkor minek akarsz társat?

Hogy együtt unatkozzatok és együtt legyetek magányosak?

2023. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább keress fel egy jó pszichológust, aki rendbe szed téged, mert így tényleg, még egy társ se fog segíteni, mert az elsődleges probléma te magad vagy.
2023. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2 és

Voltam pszichologusnál de nem segített!

2023. máj. 15. 12:43
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Évekig is eltarthat egy jó pszichoterápia. Nem annyi, hogy voltam, de nem segített. Hányszor?

2023. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

És meddig jártál a pszichológushoz? Amikor úgy tűnt, hogy nem segít, próbáltad leváltani másikra? Ha nem segített, hogy a fenébe gondolod, hogy majd egy barátnő segít?

Miért akarod ezt a megkeseredettséget egy másik ember nyakába akasztani? Aztán ha nem oldja meg a problémáidat helyetted, akkor még ő lesz elhordva szívtelen ribinek, igaz?

2023. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Pszichológus kell mert először jobb ha össze szeded magad, ha találsz is majd egy olyan társat amilyen te vagy, nagyon hamar begyepesedett, depressziós közeget fogtok kialakítani és egymást nem hogy fel hanem egyre lejjebb fogjátok húzni. Pszichológus pedig azért kell mert segít ebből a lelkiállapotból kihúzni (természetesen te magad álltal) és ha már jobban vagy akkor a kapcsolat is könnyeben fog menni.
2023. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Depressziós vagy, mint én.

Én pszichológushoz járok, de eleddig nem sikerült meggyőznie, hogy lenne értelme tovább élnem...

2023. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem az a dolga, hogy meggyőzzön.
2023. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 A pszichológus nem biztosítási ügyintéző. Nem az a feladata, hogy győzködjön. Ez nem úgy működik, hogy beülsz a terápiára, és a pszichológus addig dumál neked, amíg meg nem győzött. Ha így állsz hozzá a terápiához, akkor soha a büdös életben nem lesz semmi változás. Persze nagyon kényelmes a sebeinket nyalogatva, semmittevéssel várni a csodára, csak akkor készülj fel, hogy semmi nem fog történni.
2023. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rossz fele keresed a valaszt, nem tars kell hanem dolgok amiket szeretsz az eletben.


Probalj ki hobbikat eroltesd a dolgot azt is probald ki ami nem tetszik, szanj ra par alkalmat.


A kondi, sport altalaban alapbol segit de van ezer masfele szorakozas is.


Lehet az is h utalod a munkad. Probalj meg valtani mast kitanulni.

2023. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!