Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,mit...

Nagyon magányos vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nehezen viselem a magányt!

Nincsen semmi ami örömet okozna!

Csak bejárok dolgozni.utánna meg csak rossz kedvem van.Üres az életem.Semmi hobbi nem érdekel.

Nagyon hiányzik hogy legyen barátnőm.De nem kellek senkinek.Nem is mostanában volt párom.Próbálkozok eljárni autozgatni sétálni de nem segít semmit.Nagy nullának érzem magam.Olyan mintha egyedül lennék a világba.Még ahoz sincs bátorságom hogy itt hagyjak mindent pedig az lenne a megoldás ahogy látom.Ebböl ki lehet keveredni?34f


2023. máj. 15. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
gondoltál már arra, hogy nincs semmi vesztenivalód? csak a szabadságod és az élted. gondoltál már arra, hogy izmos állattá gyurd magad? vaaagy tele tetovád a tested? vaaagy feszegesd a tested határait? meddig bírod ez meg az nélül? vagy egyhuzamban mennyit bírsz futni? apropó ettél már evőeszköz nélül? persze tudom ezek mind picit furán hangoznak, de ha átlagos életet élsz, akkor miért várod el, hogy boldogabb legyél mint az átlag? gondolj csak a gyerekekre, annyi butaságot csinálnak, nincs szégyenérzetük, nem szoronganak csak boldogan bolondoznak.
2023. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11 es

Meg fordult a fejemben hogy elkezdek gyúrni.De az nem az én világom.Nincs olyan dolog amit szívesen csinálnék.Vagy eddig nem jöttem rá hogy mi az.Sajnos nincsenek ötleteim mint neked.

2023. máj. 15. 17:43
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy a te világod-e vagy sem. Csak kezdd el.

Általában az egészséges életvitel javít a közérzeten és egyébként is, ha tetszik, folytatod, ha nem, abbahagyod.

2023. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat nem fog boldoggá tenni és az sem, ha rázúdulsz a másikra, sőt...

A rózsaszín köd okozta eufória hamar elmúlik és a rideg valóság marad...

2023. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A magány komoly dolog én is ezzel küzdök. Volt egy hosszú kapcsolatom amiből házasság lett és ez véget ér mert megcsalt az az ember akit a legjobban szerettem életemben aki szerelmem mellett a legjobb barátom is volt. Mióta kirepültem a családi fészekből azóta együtt éltünk mindig ott voltunk egymásnak, és sajnos a baráti kapcsolataim el is hanyagoltam.


Most ott tartok hogy elmegyek dolgozni és haza jövök az üres lakásba. Komoly pofon volt ez az élettől, és sok mindenen gondolkodtam. Bár öngyilkosság nem jutott az eszembe.

Bármennyire is szar most ne add fel még bír kicsit, tarts ki. Annyi gyönyörű dolog van a világban amit megélhetsz csak meg kell tanulni élni.

Hidd el a legnagyobb ellenséged saját magad vagy. Hagyd el a konfort zónád.

Ehhez semmi másra nincs szükség csupán akaratra.

Egy példa amit én kezdtem el:

Zuhanyzás közben minden nap állítsd hidegre a zuhanyt néhány másodpercre, a napok alatt egyre tovább fogod bírni.

És hogy mi az értelme?

A hideg vízre kicsit se vágysz kellemetlen, de te mégis megteszed az akaratoddal, nem hagyod hogy a mumus a füledbe az mondja hogy majd holnap, meg most nem. Nem te elhatározod és azonnal meg is léped.

Közben kellemetlen lesz, de miután véghez vitted legyél büszke magadra veregesd meg a vállad.

Ugyan ez igaz mindenre amit fentebb irtak. Edzés bármilyen hobbi, nem megszokott dolog. Az elmélet ugyan az.

Fontos hogy kis léptekben haladj ne akarj az első hetekben szignifikáns változást látni. A lényeg a rendszeresdégben van. Adj időt magadnak az új hobbik szokások kialakulásának.


Fel a fejjel és kívánom hogy győzd le magad minden nap!


Ui:

Ne arra fókuszálj hogy neked pár kell mert most a legkevésbé az hiányzik neked. Ha stabil lettél hidd el megtalálod azt aki még teljesebb lehet az életed. :)

És komolyan ne add fel az élet szép még ha néha szar is, képes vagy rá én tudom.


31/F

2023. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!