Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ott a sok nő az utcán és én...

Ott a sok nő az utcán és én az interneten keressek társat?

Figyelt kérdés
Előbb értem haza sok fiatal lányt és idősebb nőket is láttam az utcán.És én most mégis menjek föl a Tinderre meg a franc tudja miféle társkereső oldalakra?31/F

2023. máj. 19. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Megint 4: Hát figyi, én nem vagyok teljesen százas, kicsit furi vagyok, de a barátom is az. Előtte sokat próbálkoztam Tinderen, de erőltetettnek es kellemetlennek ereztem. A vonaton meg olyan volt ahogy mindig is képzeltem, hogy majd megismerek valakit. Vicces volt, megnevettetet, es ennyi. De hozzáteszem, hogy előtte a munkahelyemen (emberekkel foglalkozom) es az edzőteremben is próbáltak felszedni es az tényleg gáz volt. Szóval nem tudom megmondani mi a jó stratégia, vsak azért írtam, mert van kivétel, lehet élőben is ismerkedni 😊😊
2023. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11 értem csak kockázatosnak tartom úgy odamenni egy lányhoz hogy semmilyen jelet nem küld,semmi bátorítást.
2023. máj. 19. 22:47
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Nyílt utcán teljesen ismeretlen csajhoz nem mennék oda, ha csak nincs valami nagyon kézenfekvő téma, amiről el lehet kezdeni beszélgetni, pl késik a busz vagy valami nem hétköznapi dolog történik. Rendezvényen, társas eseményeken más a helyzet, mert ott van már egyfajta közös alap, ahonnan el lehet indulni, az már komfortosabb helyzet.
2023. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Szépen kérlek hagyj békén, és ne szólj hozzám az utcán.
2023. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Hiába mondják, hogy utcán....ott csak is akkor van esélyed ha nagyon jóképű vagy.


de nem szeretik az emberek hiába állítják h jajj élőben jobb.


Talán még a vonat oké de utca nem

2023. máj. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán az emberek általában nem ismerkedési céllal vannak, csak mindenki megy a dolgára, vagy megy haza. Ha nem akarsz társkeresőzni, inkább olyan helyeken probalkozz, ahol nyitottabbak az ismerkedésre.
2023. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes mód én meg úgy tudtam hosszú évek óta hogy az interneten a leggázabb ismerkedni, és csak a nyomi pattanásos incelek írkálnak rá lányokra Facebookon, a tökös férfiak élőben ismerkednek. Mikor változott ez a szemlélet?
2023. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17, nem csak az utca él.
2023. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Thunderfairy ***** válasza:
34%
És így maradnak egyedűl sokkan. Internetes ismerkedés álltalában nem komoly, utcán meg ciki. Szépen egyedűl is maradhattok. ENNYI.
2023. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19 miért, az utcán kívül te nem találkozol emberekkel?

Szórakozóhelyeken, nyaralóhelyeken sokkal szívesebben ismerkedik az, aki amúgy is vevő erre, de az utcán leszolitani valakit eléggé nem normális kategória.

2023. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!