Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ott a sok nő az utcán és én...

Ott a sok nő az utcán és én az interneten keressek társat?

Figyelt kérdés
Előbb értem haza sok fiatal lányt és idősebb nőket is láttam az utcán.És én most mégis menjek föl a Tinderre meg a franc tudja miféle társkereső oldalakra?31/F

2023. máj. 19. 22:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.


Én írtam azt, hogy könyörgöm, hagyjon békén az utcán. Mert tényleg, meg se állok már a legtöbb embernek, mert már elenyésző az útbaigazítások kérése ahhoz képest, hogy hány kiégett ember próbál becsajozni, meg hányan próbálnak pénzt kérni.

Nem érdemes az utcán ismerkedni. Mármint de, azokkal, akik vevők rá. De akinek ennyire nincs szociális érzéke, az nem fogja tudni megállapítani, hogy most a random ember az utcán, megközelíthető-e, vagy épp élete legszarabb napján van túl, vagy tegnap halt meg a faterja. Ha lenne ennyi arcolvasó képessége, nem lenne magáynos.

De attól még szórakozóhelyen, koncerten nyugodtan próbálkozhat. Parkokban is oda lehet menni emberekhez, akik nem hallgatnak zenét, nem olvasnak, vagy ilyesmi. El lehet menni múzeumba, kiállításra, ahol eleve adott a beszédtéma, amivel meg lehet szólítani egy szimpatikus idegent, és az ember ilyenkor nem veszi rossz néven.

De csak úgy az utcán, nagyon rossz ötlet. Nem látsz bele a másik életébe, nem tudod, mi zajlik épp benne, mennyire nyitott a dologra.

2023. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!