Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy keressek interneten...

Hogy keressek interneten barátokat?

Figyelt kérdés
csak beszélgetni, stb. Mindig amikor barátaimmal elmegyünk akárhova, folyton üzenetek jönnek neki, barátnőiktől, barátaiktól, én meg akkor csak állok egy helyben, és annyira fura. De még a barátnőm is ezt csinálta, pillanatra sem nézett fel kb, ezért is szakítottunk. Szóval hogyan? Ezen az oldalon lehetséges? :D Sulin kívül járok még pár helyre, de az egyik hobbim a futás/bicaj, és közbe nem nagyon találkozok emberekkel :D másik hobbim közbe meg alig van ember, nem jófejek.
2016. szept. 19. 17:33
 1/10 A kérdező kommentje:
18/f, ha fontos lenne
2016. szept. 19. 17:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Írogass rá itt mindenkire :D


17F

2016. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Barátokat? Interneten? Szinte sehogy. Duma-partner az van bőven! Igen, de azokból nagyon-nagyon ritkán lesznek barátok!
2016. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 akkor dumapartnert
2016. szept. 19. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
írd ki, hogy "14/L" és mindenki ismerkedni akar majd veled
2016. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el csézni.
2016. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet itt is, de ha keresel valakit szerintem nem árt 1-2 kritériumot kikötnöd hogy szerinted kivel jönnél ki jól, mert ilyenből voltak már nekem is kellemetlen pillanataim..
2016. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En szivesen beszelgetek Veled:)
2016. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Rossz társaságban mozogsz, ha valaki ennyire vonzódik a telójához, hogy a barátját jobb esetben "csak" levegőnek nézi, már régen rossz. Amúgy szerintem is többre mennél ilyen téren a való életben. Neten kétszavas válaszokból elég nehéz kiszűrni, hogy kivel érdemes barátkozni, de ha szereted a kihívásokat... Ettől függetlenül ha gondolod írj nyugodtan :) 18F
2016. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is pont ilyesmi kérdést akartam feltenni.. ha még gondolod rám írhatsz :) 17/L
2016. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!