Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találom meg önmagam?

Miért nem találom meg önmagam?

Figyelt kérdés
Mindig csak szomorkodok!Nem tudom mi az a hobbi ami elterelné a negatív gondolataimat.Semmit se csinálok szívesen munka után.Nem látom az alagút végét!Hogyan lehet megtalálni ami érdekel?f
2023. máj. 20. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Ha mindig szomorkodás van igyál egyet, vagy ami még jobb 3-4 g fű..fogod magad, most úgyis szép idő van..kimész a természetbe..és szépen sétálsz, flash, zene, el fogsz gondolkodni..ha nem is leszel drog függő (nem leszel az) de legalább kicsit magadra találsz..vagy kombózd ezt..játsz valami jó játékkal , vagy csinálj filmes hétvégét…lazítás kell neked most.


A drog miatt tudom hogy mindenki meg hömbölödik itt de én ezt csinálnám veled..plusz egy mélyebb beszélgetés valakivel..


Ha meg van baratnőd akkor egy jó szex..ha nincs levan szarva.

A lényeg hogy ne vedd ennyire komolyan..más is meg szokott süllyedni (én is) de nevess már a hülye életeden..annyira jelentéktelenek a problémáid azokhoz képest amik a világban vannak.


Ezek mellet nekem az is sokat segít hogy hiszek Istenben (nem gyakorlom a vallást) de amikor nagyon egyedül érzem magam néha isten tiszteletet is nézek 😂

2023. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Majd megtalálid önmagad csak idő kell hozzá.
2023. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Sokan éreznek így. Főleg, akik nem olyan életet élnek, amilyet szeretnének. Sajnos ez van. Vannak dolgok amik rajtunk múlnak és sajnos vannak amik nem. Meg kell próbálni annak örülni, amid még van illetve az apróságoknak is. Hobbi meg olyan dolog, hogy lehetőségeidnek megfelelően ki kell próbálni dolgokat, hátha valami megtetszik.

1-es: drog, alkohol a legrosszabb tanács. Azért, mert átmenetileg néhány órára megszabadít a bánattól, sokkal több bajt csinál később, ilyet ne tanácsolj légyszíves. A másik felejtsük már el ezt a másoknak sokkal rosszabb dolgot. A probléma az probléma. Azért, mert másnak rosszabb, még nem lesz jobb nekem, a baj ugyan úgy megmarad.

2023. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!