Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől függ az, hogy valakinek...

Mitől függ az, hogy valakinek sok vagy kevés barátja van?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mennyire szociális, milyen közegekben van, mennyit „szeretne” stb. Nekem két közeli barátom van, és sok haver. Könnyen ismerkedem, de igazán közel magamhoz keveseket engedek, ill. úgy érzem, kapacitásom, kedvem se lenne sok emberrel szorosabb kapcsolatot ápolni. Szóval, én elégedett vagyok a helyzetemmel.
2023. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem személyiségbeli dekeftus, ha valaki nem képes tartós baráti kapcsolatokat kiépíteni, hanem szimplán gyengék szociális készségei?
2023. máj. 24. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez a személyiségtől is függ.


A nagyon egyéniségek általában magányosak, mert vagy irigy lesz rá a középszerű többi vagy szimplán lemorzsolódik, hogy kevés hozzá illetve megállapítja, hogy neki ő túl sok.

2023. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy mennyi pénze van és mennyire tud alakoskodni, megnyerni, szimpátiát kiváltani másokból.
2023. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Mennyire néz ki jól.
2023. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Tudja-e mit jelent a szó. Ha nem tudja, sok van neki, ha tudja, akkor nagyon kevés.
2023. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os: hogy ez mekkora igazság!!


Egyetértek!

2023. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Személyiségtől. Leginkább az introvertlát-extrovertált síkon lehet felosztani a dolgot. Ez nem fekete-fehér, hanem egy csúszka, amin bárhol lehetsz.

Kb~ minél i trovertáltabb vagy, annál kevesebb, de annál mélyebb barátságaid lesznek. Minél extrovertáltabb, annál több de annál felszínesebb is.


Persze ez is hülyeség, és kisarkítása a dolgoknak, de ha nagyátlagokban kell beszélni a témáról, akkor ez kb a leggyakoribb.


Ha részletesebben akarod megosmerni magad, akkor MBTI modellt ajánlom, pl 16personalities oldal

2023. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elfogadom 8-as a véleményed, én máshogy látom. Szeruntem ez több egyszerű extrovertáltságnál. Több kell hozzá.
2023. máj. 24. 23:49
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez a barátság kialakítás már középsuliban elkezdődik, mennyi ismertségre teszel szert stb........
2023. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!