Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek nincs barátja, azért...

Akinek nincs barátja, azért nincs, mert olyan ember,aki nem kell senkinek, mert túl rossz vagy túl kevés, nem kell olyan senkinek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 04:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért nincs mert nem találtam olyat aki hasonló érdeklődési körben jártas mint én
2021. márc. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem azért nincs mert ők sem keresnek engem, én sem őket. Nem vagyok az a kezdeményező típus, de enyhén úgy érzem magam mintha átvertek volna.


Nem kifejezetten érdekel a dolog, amúgy is szeretek egyedül lenni.

2021. márc. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet.

Engem fárasztanak az emberek.

2021. márc. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fárasztanak, meg rengetegszer át lettem verve, ki lettem használva. Lehet, hogyha próbálkoznék, akkor lennének, de fene tudja. Nem vágyom rájuk egyáltalán, csak teher lenne.
2021. márc. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, vagy nem keres magának senkit sem.
2021. márc. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak, aztán 1 éve kb azt vettem észre, hogy nem keres senki vagy ritkán. Meguntam, hogy csak én írok....

ha ennyire nem érdeklem őket, akkor ennyi, jobb is egyedül

2021. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ja még annyi, hogy ez nagyon gyakori jelenség.Mintha mindenki arra várna, hogy írjon a másik de magától egy fűszálat nem tesz keresztbe
2021. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Van pár barátom ugyan, de sok ember nem passzol hozzám, aki barátkozna velem, és sok emberhez nem passzolok, akivel barátkoznék.
2021. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet több oka is szerintem.

Érdeklődési kör nem azonos, mindig csak én keresem őket, ők engem soha, esetleg én nem vagyok érdekes/szórakoztató számukra, hiába érdeklődök róluk.

Sokminden nem érdekel ami másokat igen: bulvár média, ismert emberek magánéletében való vájkálás, szappanoperák, stb. Talán ez is lehet a baj.

2021. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!