Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki konkrétan...

Van itt olyan, aki konkrétan megpróbálozott az öngyilkossággal és nem sikerült neki?

Figyelt kérdés

Hogyan próbáltad, és miért nem sikerült?

Nem ötleteket gyűjtök, mert én megpróbálkoztam vele, és majdnem meg is haltam.



2023. jún. 11. 15:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én magasból ugrottam, eltort a gerincem, a lábam, most fognak ötödjére műteni.


Az en okom szimplán a 6 éve tartó inszomniam volt, dolgoztam, suliztam, mellette háztartást vezettem.


Mindenféle gyógyszert kiprobaltattak velem, több orvosnál is jártam, fizetősnél is.

6 évig küzdöttem, ide és oda mentem, minden dolgot kimeritettem ami lehetőség lett volna és nem gyógyszeres kezelés.


Előtte láttam két ember halálát(mama és papa), utána megeroszakoltak...

Aznap este pedig egy olyan családi vita alakult ki, amit a részeg nővérem kezdeményezett ellenem, szerintem már azt se tudja mi baja volt, de idegosszeroppanast kaptam, a héten aludhattam 25 órát. És gondolkodás nélkül megtettem

2023. jún. 23. 21:38
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tervezem, hogy valaki mással, együtt leszünk öngyilkosok..
2023. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21%
Remélhetőleg az a másik ember lebeszél róla.
2023. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is hónapok óta tartó inszomniám van amit már nem bírok se testileg se lelkileg.

Kérdező, te hogy vagy?

2023. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!