Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találtatok lelkitársat,...

Hogyan találtatok lelkitársat, jó barátokat?

Figyelt kérdés

Tesóm az egyetlen akivel igazán szeretek lenni, de neki családja van már.

35 éves vagyok és még mindig egyedül élek. Sokszor érzem magányosnak magam. Úgy érzem valami miatt nem keresik az emberek a társaságom.


2023. jún. 21. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem keresik a társaságod,mert magányos vagy...Mindenkinek vannak gondjaik,miért akarnának más ember lelki szemetesládájává válni?Ha majd eljársz emberek közé,fesztiválokra,bulizni-ha azt látják rajtad hogy nem magányos vagy,hanem egyedül is boldog,akkor majd lesz aki meg akar ismerni.
2023. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es: Boldog vagyok. Van hobbi, jó a munkám, járok emberek közé ( konditerem, kutyás ismerősök). De közel nem tudok kerülni senkihez.
2023. jún. 21. 10:02
 3/8 A kérdező kommentje:
1es: nem szoktam panaszkodni... szoval nem használok senkit lelkiszemetesládának. Sőt! Én hallgatom mindig más szarjait.
2023. jún. 21. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha van ember,aki neked szokott panaszkodni,az már fél siker...🙂
2023. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D Hát mindig azon vagyok, hogyan állítsam le őket úgy hogy ne legyek túl drasztikus.
2023. jún. 21. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Srác vagy lány vagy? Ha van kedved beszélgetni a témáról, írj; eléggé hasonló helyzetben vagyunk. Engem is gyötör a magány, ráadásul még testvérem sincs :D


30f

2023. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Shol
2023. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!