Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen rossz szokást " vettél...

Milyen rossz szokást " vettél át" a párodtól?

Figyelt kérdés

Én a mobilozást. Sokkal többet nyomkodom mint előtte, sokszor unalomból is.


Nem arról van szó hogy nem találom fel magam nélküle, de őnokyan típus h munka után alig csinál vlmit na meg 1órát ül mobilozva a wcn.

Mozogni nem mozog mert ez fàj meg az..


2023. júl. 1. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Simán fingorászok nyilvános helyen...Ja hát a fizikai munka ilyen hogy fáj mindened és jól kilehet pihenni szellemi munkával pl telefonozással
2023. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Exemtől olyan rosszakat hogy nem tudok azonnal válaszolni néha, csak lesek mint a birka, ő kimondottan ilyen lassu reagálásu néha és "elkaptam" tőle, aztán az introvertáltságával megtanultam 4 fal közt élni és nem tudtam hogy szenvedek, csak kaocsolat utan esett le hogy jé van élet is meg világ is lemaradtam egy rakat mindenről.

Irtó toxic volt ezeken kívül egy rakat másban is. Pl roncsolta az önbecsülésem, versengett velem, (nőzött, de senkinek nem kellett úgy néz ki, mert ma is utánam kapar), betegség fókuszban élni(gyógyteák vitaminok hajszeszek, fogorvos, allandoan betegségeket hajszolni, azokra figyelni, betegeskedni ő összeszed mindent es minden baja van es volt amit el is kaptam töle es alig lehetett kikezelni stb)

Ugy érzem a szakítással mintha vmi lepratelepről szabadultam volna.


A barátomtól rossz szokások viszont, nem is tudom. Mellette inkább fejlődök. Szocializáltabb vagyok, pörgünk, vacsorák haverokkal és mindenkivel extrovertáltan mindenféle program, sikerorientáltság karrierben bármiben, mások elismerése, elfogadása, nincs kritizálás negativitás, ha nagyon keresem egyedüli bajom a kialvatlanság mellette mivel vele valahogy arra sincs idő annyi minden van mindig.

2023. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ShadowGanxter ***** válasza:
72%
2-es, pacsi az exednek.
2023. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az exem ugy könyörög nekem ma, hogy higyjem már el hogy megváltozott nem otthon él, már eljàr sportolni is, alig van otthon,(a lassú reagálás viszont megmaradt nála), es hogy mennyire fitebb energikusabb a sporttól (ugyanolyan fogínysorvadásos meg korpás de ezeket nem mondom neki habár megbántani nem is lehet mivel mindig is ő roncsolta az én önbecsülésem nem fordítva), mai nap is viszolygok tőle.

Ezen mit kell pacsizni hogy nekem sír meg könyörög?

2023. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Én egy toxic gerinctelen embert vesztettem, ő meg egy valódi nőt. Megszívta csak. Romboljon meg építsen lefelé màst.
2023. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ShadowGanxter ***** válasza:
92%
Pacsi továbbra is neki. <3
2023. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Pacsi az inceleknek:D
2023. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ShadowGanxter ***** válasza:
Pacsi akkor az incelek és az exednek. :D
2023. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Páncélos szúnyog ***** válasza:
Kinek mit intézett a kormánya....
2023. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nem mosok kezet szarás után , a barátnőm szakács egy menő helyen
2023. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!