Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok boldog lenni.folyama...

Nem tudok boldog lenni.folyamatosan rossz kedvem van.Nem látom értelmét az életemnek.Nincs kedvem csinálni semmit.Hogyan lehet változtatni hogy ne legyek minden percbe magam alatt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Elsőnek szellőztess ki, csinálj egy teát magadnak, aztán keress fel egy pszichológust, vagy ha nincs rá lehetőséged, akkor beszélj az érzéseidről egy olyan barátnak, vagy rokonnak, akiben megbízol és kiöntheted a lelked.


(Én anno súlyos depressziós voltam, festettem és verseket írtam, amik tükrözték az aznapi lelkiállapotom. Nagyon jó lett volna szakember, vagy barát segítségét kérni amikor ilyen helyzetbe kerül az ember. Ezt csak utólag látom én is tisztán, két öngyilkossági kísérlet után.)

2023. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Igen, ez nekem is depressziónak tűnik.
2023. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az első válaszoló mellé(aki nagyon szépen összeszedte a dolgokat) annyit írnék hogy érdemes keresned egy olyan foglalkozást(hobbi,sport) amitől ha eleinte nem is érzed annyira jól magad,később érezni fogod az eredményt.
márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!