Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szomorúak lennétek ha nem...

Szomorúak lennétek ha nem lenne senki ismerősöd, barátod sem pedig párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek barátaim meg senkim akivel találkozni tudnék. Sokszor unatkozom. Barátnőm sincs és még nem is volt soha. Kicsit rossz látni amikor mások nyaralós képeket tesznek ki a szerelmükkel, barátaikkal mert nekem nincs kivel mennem. Meg ők tele vannak programokkal, élményekkel. Én meg csak magányosan elvagyok.
2023. júl. 14. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Na de attól miért nem élsz, hogy nincs kivel elmenned helyekre? Szedd össze magad és indulj el.

Üdv, egy sorstárs, aki sokat utazik egyedül és imádja

2023. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Az lennék, mert bár baromi jól elvagyok itthon is egyedül, de azért jó dolog összeülni a társaságoddal néha, elmenni erre-arra másokkal, stb.
2023. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, van hobbim, amivel ellennék évekig
2023. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz!

Ha nem mèg egy jó kamionos lehet belölled. Ott ez pár èv alatt a munkaköröd rèvèn bekövetkezik. De a jobbfej kollègáid olyanok lesznek mint a családod. 😅 tisztára ,mint a Halálos fegyver c. zsarus filmekben...

2023. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én simán már belefásultam, igazából max a barátnő hiányzik néha, de ennyi, a többi része már nem érdekel.
2023. júl. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ne hidd azt,hogy a kirakott képek mindig a valóságot adják vissza.

Nagyon sokan "fényezik a szrt ", dicsekednek, közben pedig csalják egymást,érdekből vannak kapcsolatban.

Tudok olyanról, két baráti pár, akik keresztbe dugják egymás nőjét,de szerelmes képeket raknak ki.

Ezek a " boldognak érzi magát XY társaságában " és " szerelmes XY-nal" a legnagyobb hazugságok polírjai,hidd el.

Aki igazán boldog, az nem posztolja ki, hogy kivel hol van és hogy érzi magát, szinte napról napra.

Már nincs párom, barátom pedig azért nincs,mert a párja miatt tojik mindenkire. De tudod mit, nem is érdekel. Színházat játsszon, aki akarja.


Nagyon sokan vagyunk így, egyre több a magányosabb,de ez köszönhető a médiának is :(

2023. júl. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én egyedül is nagyon jól tudom eltölteni az időmet, bárhofa elmegyek egyedül is. Nem hiányzik igazából senki, ìgy sokkal szabadabb vagyok és aztcsinalom, amihez éppen kedvem van.
2023. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jelenleg is így élek.
2023. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sincs senkim, sokszor tényleg szomorú, mikor péntek este látom, hogy kint iszogatnak a teraszokon az emberek meg amikor látom a bulizós instastorykat, én meg csak a munkahely-konditerem-otthon háromszöget járom. Ha utazok is, azt is csak egyedül tudom megtenni, de ezzel már nem tudok mit csinálni, egyszerűen el kell fogadni, hogy extrovertáltaké a világ, aki nem f**ssa a szót magából, az sok ember számára egy alósbbrendű valaki, akivel szóba szabad állni.
2023. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*szóba sem
2023. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!