Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hasonlóan telnek nektek is a...

Hasonlóan telnek nektek is a mindennapok?

Figyelt kérdés
Jelenleg három műszakban dolgozom egy gyárban mindössze egy hónapja szóval még nagyon ez elején vagyok.Ha éjszaka dolgozom, akkor reggel fél 7kor hazaérek lezuhanyzom és 7-fél 8 körül már alszom is egészen délután 3ig.Majd felkelek eszek valamit tv-zek esetleg megnézek egy jó kis filmet vagy sorozatot, kimegyek egyet az udvarra és már 19 órakor elkezdek készülődni, mert háromnegyed 9kor kezdődik indulok itthonról, hogy odaérjek a melóhelyre háromnegyed 10re.Ha délutános vagyok, vagy délelőttös akkor is ez a szisztéma, csak más napszakban dolgozok, és alszok.Ez annyira unalmas.8 óra szenvedés a gyárban.8 óra alvás(már ha összejön annyi), akkor marad a napból durván 8 óra.Ebből a 8 órából elmegy másfél óra a készülődéssel+fürdés+étkezés, így kb marad 4 órám.Veletek is ez a helyzet?
2023. júl. 24. 17:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
+ az utazás a melóba és haza, így marad kb 4 órám itthon.
2023. júl. 24. 17:08
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Life sucks. Kepezd magad!
2023. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem olyan melóm van, hogy nappal, bagy éjszaka. 12-16 óra.


Gondoj bele, reggel fél 8 kor hazaérek, zuhany, lefekszem aludni, délután fél ötkor már kelnem kell, mert zuhany, kaját csomagolok és be kell érni melóba is (3\4 az út kocsival).


8 órában dolgozni, mellette azért bőven van ideje az embernek.

2023. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Munkanapokon nekem sem marad sem elég időm, sem elég energiám semmi értelmesre. Csak bambulok. Olvasgatok, kicsit kertészkedek vagy megnézek egy filmet, de sokszor csak eszek valamit és zuhanok az ágyba aludni. Ez hangya élet, nem embernek való, értelmes élet!
2023. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4-es teljesen egyetértek.Ez lenne az élet?Sok értelme nincs.

1-es 12-16 óra munkába bele se merek gondolni.Mióta csinálod?

2023. júl. 24. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hétvége, a szabadnap és a szabadság marad a melósnak. Jártam én , is három műszakban, sőt, még folyamatos műszakban is, fiatal koromban, de akkoriban nagyon jól fizették. Ha már szopni kell, legalább fizessenek meg rendesen.
2023. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megérte anno a sok tanulás az egyetemen.
2023. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

#7

Nem mindenkinek...

Én fizikai munkát végzek és volt nem egy diplomás kollégám ugyan ebben a munkakörben. Szerencse is kell sajnos az élethez.

2023. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 5-6 órában dolgozom, ami elég fenntartható, cserében minden 2. hétvégén is van munka, így azért mégis van benne szívás. Semmi sem tökéletes...
2023. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Valakinek megéri az egyetem és el tud helyezkedni, de lássuk be nem ez a gyakoribb.A legtöbb ember kitörölheti a fenekét a diplomájával.Tudod hány diplomás ember áll azon a soron,ahol én vagyok?És ez csak egy sor.
2023. júl. 24. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!