Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok ismerkedni vagy nem...

Nem tudok ismerkedni vagy nem is akarok vagy nem tudom, mar en sem igazodom ki magamon. Mitol?

Figyelt kérdés

Lenyeg hogy, jol nezek ki, nem csak az en velemenyem, ha csak a sajatom lenne, akkor ugy gondolnam hogy valoszinuleg csak bekepzelem. De tenyleg nem vagyok ronda es a kornyezetemben senki nem erti miert nincs baratnom meg soha nem latnak csajjal stb. Es a lanyok akikkel (interneten) beszeltem szerintuk is nagyon jo pasi vagyok.


De ha arra kerul a sor, hogy nekem eloben csajozni kellene, akkor nem hogy beegetem magam, hanem nem teszek semmit. Konkretan meg ra sem nagyon nezek a lanyokra vagy max egy-egy vetlen pillantas, semmi tobb. Az hogy oda menjek hozzajuk az sziba sem jon. Pedig sokszor veszem eszre, hogy neznek a lanyok, foleg bulikban. De egyszeruen valamiert nem hiszek magamban, hogy nekem osszejohet, igy inkabb kerulom ezeket a szituaciokat. Hozza kell tenni, hogy amugy regen elegge ronda voltam, de nagyon sokat tettem azer, hogy ezen valtoztassak es, ez sikerult is elegge jol, de valahogy belul megmaradtam ugyanaz a visszahuzod, felenk srac aki, akkor voltam amikor csunya voltam.


Nem tudom hogy lehetne ebbol kijonni, alapbol azt hozza kell tenni, hogy magas nem vagyok(170) cm ami alapbol ront valamit az onbizlamamon, az meg hogy(tudom kurvra gáz) szuz vagyok meg 23evesen az foleg ront rajt. Most mit kezdjek en egy lannyal, nem tudok neki adni, mutatni semmit. Beegetnem csak magam. Nem igazan tudom, hogy lehetne valtoztatni a dolgokon.


2023. júl. 24. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, eltelt kb 3 hónap a kérdés feltevése óta. Azóta, változás?
2023. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi
2023. okt. 7. 05:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal, 24 éves koromig én nem is csókolóztam. Aztán jött az első lány, gyorsan fel is csináltam, lett gyerkőc, CSOK, ház, gyerkőcök, veszekedések, válás, gyerektartás.

Végül is ezután még egy kicsit keresgéltem, aztán megértettem. Nekem az exnejem volt a tökéletes. De így elvált apaként rájöttem, sokkal többet tehetek a gyermekeimért, mint gondoltam volna.


Nekem előbb Isten felé kellett nyitnom, aztán lett bátorságom ahoz, hogy találkozzak azzal a nővel, aki a legnagyobb fejlődést idézte elő bennem, még ha sokszor fájdalmas módon is.


Mondják, hogy az első lépés, az, hogy odalépsz a lányhoz. Én arra jöttem rá utólag, hogy huszonévesen az első lépés a csajozásban nálam az volt, hogy elkezdtem hinni Isten létezésében, így kaptam bátorságot, hogy oda lépjek, ahol találkozhattam azzal az elsővel, aki a gyermekeim anyja lett.


Hát talán nálad is az első lépés nem az, amelyik logikusnak tűnik, hanem még azt is megelőzi valami. Az, hogy összeszedd magad az indulásra. Rá kell szánnod magad, erőt kell valahonnan merítened. Én Istent választottam és volt elég erőm ahhoz, hogy még csak, ha egy órára is, de megkaptam kellő időben a bátorságot, hogy odaálljak a lány elé. És kiderült, hogy a lány nem akart megenni engem. Csak kóstolgatott.


És hogy nem tudsz mit adni a leányzónak? dehogy nem. 23 év adatai vannak benned. Tapasztalatok, tudás. Mutathatsz neki dolgokat, amelyeket te már ismersz, de ő nem. Ugyanezt te is megkaphatod tőle. Együtt szereztek aztán közös tudást, közös tapasztalatokat. Aztán jöhet a csók, család, házasság, válás.

(jó, az utóbbi nem minden esetben történik meg és ahhoz is 2 hülye kell, mint a házassághoz)


A lényeg, hogy az erőd forrását találd meg. Hozzáteszem akkoriban otthon az első randi után várt egy előre megtekert spangli és egy behűtött sör is a hűtőben. Nagyából azok a dolgok amikből én erőt merítettem a válásomhoz is vezettek.


De az is lehet hogy neked nem is egy buliban kellene elsősorban keresgélned, hanem egy társkeresőn. A tesóm példáúl a munkahelyen találta meg az első nőt, akivel 1-2 év után szakítottak. Majd kitombólta magát a káros szenvedéseiben. Tegnap pedig hazahozta a 2. csaját. A csajszi itt is aludt.


Ja és el kell fogadni, hogy a lányok sem szentek. Amíg úgy indúltam neki a csajozásnak, hogy törékeny virágszállak, addig nem történt semmi, még bátorságom sem lett, hogy valamit kezdjek. Amikor úgy indúltam neki, hogy a lányok is emberek, mint mi fiuk, akkor valamiféle haladást értem el.


Úgy tűnik, hasonlóan látod az egészet, mint én láttam/látom. Átadtam a bölcsességemet, saját tapasztalataimat. remélem sikerült valahogy belelökni téged az erőd forrásaiba, ahonnan lendületet nyerhetsz az utadra.

2023. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párom 28 éves koráig szűz volt, pedig baromi jó csaj még most, 46 évesen is! Ex sogornom 29 éves koráig szűz volt, most 46 évesen 3 gyermek édesanyja. Próbáld az "Istenem, még szűz vagyok! " program futtatását leállítani a fejedben. Egyébként meg a szuzesség érték! Én az elmúlt kb 30 év alatt nagyjából 2 ezerszer voltam együtt nővel. Tény, a legcsodálatosabb pillanatokat, perceket,órákat adták az életemnek az odaadásukkal, a szenvedélyukkel. De emellett a gondolkodásomat is rögzítették egy alapszinten, mivel szinte minden pillanatomban a velük és a mostani parommal történő egyuttlétekre gondolok, amiről nehéz lejonni. Így aztán nem is értem el túl sokat az életben. Online miért nem ismerkedsz? Ott azért sokkal jobban el lehet kerülni a kezdeti nehézségeket, kínos pillanatokat.
2023. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,,úgy voltam életemben több ezerszer együtt nővel, ,hogy összvissz egyetlen nőt szolitottam le éjszakai klubban. Történetesen ő lett a fiam anyja. De rajta kívül slussz passz. Egyetlen másik nőt sem szolitottam le csak úgy.
2023. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg 18 évesen csókolóztam először, 39 évesen veszítettem el a szüzességemet, azzal a nővel, akivel szívből szerettük, imádtuk egymást. Mondjuk ennek is vége lett, de ezzel csak azt mondom: nem attól fogsz tudni admi valamit a másiknak, mert már előtte X nővel voltál. Akivel meg megvan a bizalom, és az érzelmek, tojni fog rá, hogy szűz vagy-e.
nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!