Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fájt, mikor csúfoltak és...

Fájt, mikor csúfoltak és kínoztak, és sokszor jobb lett volna lenni rossznak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már az akit piszkáltak, és kiközösítettek, de később voltam már az is, aki piszkált és kiközösített másokat. Szerencsere ezeket a gyerekes dolgokat ott hagytam általánosba

16/L

2023. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább meglepett es nem èrtettem.

En az a naiv èrtetlen vagyok mindig.


Pl egyik srác csufolt általánosban mert kicsi a mellem.es ezen röhögött. En meg lestem mint borju az uj kapura hogy a mellem nèzik? Nem mindegy nekik kinek mekkora? En se nézem mások kezét fülét hátát s.ggèt aztán kiröhögni.

Nem értettem hogy mi van?


Vagy pl bnőm átpártolt másik csajhoz. A másik csaj meg valamiért mindig engem gúnyolt. Na azt se értettem mièrt. Bakker bejárok a suliba játszunk tanulunk hazamegyünk. Ennyi vagyok csak. Egyszerű. Akkor mire ez az utálkozás kiközösítés gúny?


Valójában lehet ma is úgy vagyok a gúnyólódókkal hogy gőzöm sincs mi bajuk. A csajoknál annyiba jöttem rá felnőve hogy irigyek fèltékenyek mert ha èpp ronda vagyok akkor pl.mindenki kedvesebb is velem. Ha ki vagyok rittyentve meg utál az egész városban a női nem.


Ezeknek mind magukkal van bajuk valójában.

2023. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok Ja meg oviban. Emlèkszem "szitáztak"a homokozóban en egy macival játszottam, aztán odamentem megnèzni mit csinálnak hogyan miből mi lesz. Tökre tetszett. Erre beszólnak gúnyosan, hogy bá.

Azt se értettem mi bajuk van. En vmi irtózat naivnak születtem valahogy.

2023. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

26 éves férfi vagyok. Vörös hajú, szeplős gyerek voltam. Képzelhetitek..

Sajnos a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni. Aki nem olyan, mint az átlag, az sok bántást kap. Ott, abban a helyzetben nem szerettem, de igazából maradandó sérülést nem okozott bennem.


Azóta én maximum egyszer bántottam mást, arra sem vagyok büszke, de ki lett provokálva.

2023. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. tizenhat éves koromig bullyingoltak minden közösségben. Valahogy kinőttem és túléltem, de nagy hatással volt a személyiségfejlődésemre, valószínűleg sok rossz és erőszakos tulajdonságom is felerősödött/kialakult miatta. Egy részem, talán emiatt, mindenáron uralkodni akar másokon, és fitogtatni a hatalmát, hogy érezze, nincs veszélyben, és mások függenek tőle, nem ő másoktól, viszont ez a mindennapi életemben nem nyilvánul meg, barátságos, kedves és segítőkész vagyok másokkal.
2023. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossznak lenni nem. Én is ez az értetlen voltam. Velem lehetett szemtelenkedni kikészülésig, de fenyíteni is, valamint megalázni az egzisztenciális, anyagi hátterem miatt. Egyszer levezettem a dühömet éppen akin nem kellett volna, de ettől csak szarabbul éreztem magam. Én ez az 1v1 típus lettem volna. A kis incselkedő genyókat nem volt szívem komolyan bántani, de azzal se tudtam mit kezdeni amikor tőlem nagyobbakból is többen jönnek nekem. Persze szemtől szembe kezesbárány volt mind, megintcsak nem volt szívem.
2023. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azokkal sincs valami kóser akiket szivatnak es bantanak....nem a semmier fogjak ki ezeket....tuti
2023. aug. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látom, te is szereted ezt a verset:

[link]

2023. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7#

Csak azt nem értem hogy 1v1-be miért nem voltak ilyenek. Aztán még én segítsek ha

bajba került. Nemrégiben volt olyan akit úgy hurcoltam haza nagyon messziről. Csalánnal marattam, hogy legalább talpra álljon.

2023. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig is vezéregyéniség voltam,a vagány,vicces csaj,de próbáltam mindenkivel jóban lenni,lúzerrel,jó fejjel egyaránt.Viszont v egy nagy pofájú pasi ált.isiben,aki a fél osztályt megdöntötte,-engem nem,hál istennek!!-szívtiprónak gondolta magát,pedig szerintem tök gáz v,borzasztó szőrős lábakkal,ma már tök kopasz:D-na őt imádtam szivatni!Egyszer vmit beszólt én meg vissza mertem szólni neki,erre el kezdett kergetni,és óriásit zakózott.Utána már nem cseszekedett velem többé:D Szóval a nagypofájú,beképzelt sggfejeket jóleső érzés megalázni:tudod az alázót megalázni!:)
2023. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!