Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eljöttünk nyaralni, de a...

Eljöttünk nyaralni, de a férjem csak aludni hajlandó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk, nem opció, hogy legyek el a gyerekkel, mert nincs.

Szinte egész nap alszik. Ezért érdemes volt lejönni a Balatonra. Most is rávettem, hogy menjünk le a vízbe, vízibiciklizzünk, belement, de az utolsó pillanatban, a vízparton, a törölközőn vágta hanyatt magát, és azóta is alszik.

Én már most sírtam egy sort. Egyedül nem olyan, én ezt nem így képzeltem el, akkor egyedül is jöhettem volna.

Nézem, hogy mások milyen boldogok, játszanak, vízibicikliznek, úsznak, nevetgélnek, spriccelik egymást. Én meg itt sírok.


2023. aug. 18. 18:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%

Sírás helyett egy picit gondolkodjál.

Mikor alszik el az ember bárhol, bármikor, akár a strandon is egy pléden?

Ha teljesen kimerült, kialvatlan. Gondolom ma érkeztetek. A férjed eszerint ennyire kimerült. Jót fog tenni neki a nyaralás, mert kipiheni magát. Nyaraláskor első 1-2 nap én is volt, hogy aludtam egész éjjel és még ebéd után is vagy 2 órát. Aztán helyre rázódtam és utána már nem voltam folyton fáradt.

Holnap, de legkésőbb holnapután már biztos sokkal élénkebb lesz.

Inkább arról beszélgess vele, min lehetne változtatni év közben, hogy ne legyen ilyen kimerült.

2023. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
96%
Megértem azt, hogy miért érzel így, de próbálj örülni annak, hogy tud pihenni, csatlakozz a tevékenységébe, neki most ehhez van kedve, és ezt is tök jó valakivel csinálni.
2023. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Van, akinek az alvás a kikapcsolódás. Főleg ha elég stresszes szellemi vagy megerőltető fizikai munkát végez, és ha (végre) szabadságra tud menni, akkor az egész év nyomását ebben vezeti le. Ez valahol a munkakultúra szégyene is, hogy van, akinek egész évben ki van hajtva a bele, és mikor végre mást csinálhatna, már ereje nincs hozzá.
2023. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%
Értem hogy úgy érzel, de én is azt mondom amit a többiek. Vagy baromi fáradt vagy depis. Beszélgess vele, hogy mi a helyzet. Hagyd pihenni.
2023. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
a pihenés = alvás. Azért alszik mert fáradt. Ne sírjál, hanem hagyd aludni, vagy cserélj vele munkát.
2023. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Ő már attól fáradt, hogy beszélek hozzá. Azt mondta, abban fáradt el ma, hogy beszélgettünk!!!

Nézek körbe, az emberek BESZÉLGETNEK, a férfiak is, senki nincs csendben! Ő meg abban elfárad, hogy beszélgetek vele? Legyek k.ssban a nyaraláson?

Már 3 éve ezt csinálja, volt, amikor a vízig se jutottunk el, mert MINDEN NAP aludt. Aludni jön minden évben jó drágán, csak idén beszéltük, hogy másképp lesz. Erre nem!

2023. aug. 18. 18:57
 7/38 anonim ***** válasza:
44%

Bazzeg ez legyen a legnagyobb bajom egész életemben!

Örülj h egyáltalán eltudtatok menni! Más a helyi strandra nem jut el!


Lehet h faxságokat beszélsz ebből a kérdésedből meg is értem h abban elfárad elolvasva is fárasztó vagy.


Hagyjad pihenni mindenkinek más. Beszéld meg vele h ma és holnap pihenjen utána menjetek vhova

2023. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó házasság. Sok boldogságot!
2023. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

Azt mondd meg, év közben naponta hány órát dolgozik és hány órát alszik? Ki tudja-e pihenni magát legalább hétvégente? Hétvégén is dolgozik, vagy akkor fel tud-e kicsit töltődni? Fizikai vagy szellemi munkát végez?


Nézd, az alvás az nem kifejezetten tudatos dolog. Aki kipihent, az ha akarna, se nagyon tudna elaludni. A férjed tehát nem kipihent.


A másik variáció, hogy valami betegsége van. Ezt érdemes lenne kivizsgáltatni. Hirtelen az jutott eszembe, hogy vashiányos vérszegény és pajzsmirigy-alulműködésben szenvedő emberek szoktak az átlagnál többet aludni. De lehet, hogy keringési problémái vannak. Autóvezetés közben nem szokott elbóbiskolni?

2023. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
Szimpatikus a férjed,jó fej lehet :) én ki jönnék vele,mondjuk én anti szoc. vagyok csak valamiért megnősültem :/
2023. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!