Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem értem létezésem további okát?

Nem értem létezésem további okát?

Figyelt kérdés

Egy elég jellem gyenge ember vagyok, hiába van érettségim + 3 szakmám hiszen egyik sem piacképes, mint kiderült. Ezeket is nehezen szereztem meg. Családom mindig is bántott lelkileg, volt amikor ki volt kötve a villany úgy kellett tanulnom. Apámék ittak.

Most is csak egy gyárban tudok dolgozni amit nem is bírok, nem elég a pénz se. Váltani nem tudok jobb helyekre nem vesznek fel ne tudom miért, lehet nem vagyok elég jó. Párom se szerethet hiszen nem törődik annyira velem. Néha mintha valami verseny lenne h kinek a szarabb... Ő 6kor kel.7re jár, én délelőttbe fél 4kor mert 6ra. De ő nagyon fáradt, persze fizikai munkát végez.


Jogsira 3 év alatt összekalapáltam a pénzem, mert sok helyre alap a B jogsi. Természetesen ezt sem tudtam megcsinálni.

Hitel adósságom egy anyagi csőd 230 ezret keresek abból 200 ezret fizetek a banknak havi törl + a hatralék havija.


Nem haladok sehova az életben csak mindig hátra de azt nagyon. 31 éves vagyok már szülni se tudok ha anyagilag jól is állnék ezért is elfognak majd dobni.



#Szar alak
2023. aug. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél megtudni, amire választ vársz?
2023. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oka csak vagy pont.
2023. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az összehasonításra reagálok, hogy mindenkinek más a saját bioritmusával kapcsolatos és munkával kapcsolatos teherbírása. Én is lehetek rohadtul fáradt egyszerű iroda munka mellett bármiért úgy, hogy csak negyed 7 után kelek hétköznaponként és lánybarátom 24/48-ban dolgozik. De ezt egymáshoz vágni pontosan ezért nem szabad.
2023. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy egy ilyen parazita minek is van
2023. aug. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!