Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy, hogy semmi...

Éreztétek már úgy, hogy semmi értelme sincs a létezéseteknek?

Figyelt kérdés
Hogy úgy fekszel le minden este, hogy könyörögsz érte, hogy ne keljél fel következő reggel. Hogy hiába csinálsz bármit az életben, az sose sikerül, mindig közbe jön valami. Hogy az egész életedet elrontottad és az egész létezésed értelmetlen, mert csak fájdalmat okozol vele saját magadnak és a környezetednek. Éreztetek már hasonlót?

2022. jan. 23. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sokszor
2022. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Ébredj mert nem tudhatod, hogy neked mit tartogat az élet. Ha csak várod a csodát meg a valóra vált álmot akkor észre sem veszed majd az igazi világot.
2022. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Határozott tény, hogy semmi értelme a létezésemnek.
2022. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet értelmetlen életet élni, és lehet olyat is, aminek van értelme. Mindenki eldöntheti, hogy melyik utat választja. Én nem éreztem még értelmetlennek. De ez is szubjektív. Voltak nagyon jó és nagyon rossz időszakai is az életemnek, de a rossz se volt értelmetlen. Sokat tanultam belőle, bölcsebb és előrelátóbb lettem.
2022. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Azt en mindig tudom, hogy nincs ertelme a letezesemnek, de en magamnak fontos vagyok. Voltam fiatalon depresszios, szenvedtem, nem tudtam elviselni, szerettem volna egy teli almot aludni, de csak azert, hogy felebredjek es jobb legyen. Rajtam az antidepresszans segitett, de alapbol szeretem magam, ez neha jol jon.
2022. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Folyamatosan.
2022. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Senior Séf ***** válasza:
48%
Kamaszkorban mindenki átesett ilyen időszakokon.
2022. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Évek óta ezt érzem.
2022. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül kamaszkorban, én már nyugdíjas vagyok, és minden összeborult a fejem felett, azt érzem, mindenkinek jobb lenne nélkülem. Annyira jó lenne már meghalni, semmi, de semmi értelme ezen a világon rontanom a levegőt.
2022. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
81%
Egyfolytában így érzek mióta az eszemet tudom.
2022. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!