Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Rég óta magányos...

Mit tegyek? Rég óta magányos vagyok. Nem érdekel semmi! Már élni se szeretek! Nem látom értelmét a létezésemnek! F

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Mozdulj ki, ismerkedj, próbáld a társkeresőket, tűzzél ki célt magad elé, hogy legyen értelme az életednek. Én is ezt teszem, kisebb nagyobb sikerekkel! Pl: Ma is kimegyek a Margitszigetre csak úgy sétálni nézelődni, hátha megismerkedem valakivel! Fel a fejel!:) 46F
2017. dec. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Kezdj önkénteskedni valahol, ahol embereken segítesz vagy nyisd ki a gázcsapot s szundi...vagy tarts el egy nőt, olyat találsz bőven...
2017. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy?
2017. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
28
2017. dec. 25. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Üdv a klubban kedves kérdező. S sajna komolyan nem tudom a megoldást... próbáltam társkeresőt, pszichológust, antidepresszánst, sportot... egyik sem használ igazán. Munka közben kicsit jobb, meg alkotó tevékenység közben pl. barkácsolás, puzzle stb. amin még gondolkozom a társastánc és a gitár tanulás. Bár én is egyre inkább kezdem feladni a reményt, hogy valaha is boldog leszek és lesz párom.
2017. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ti lusták vagytok a saját boldogságotokért is tenni...
2017. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
46%
Talán ha néhány ember elkezdené keresni Istent,és megismerné az ő szeretetét,akkor mindjárt nem lenne depressziós.
2017. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Húzz már innen agyhalott hittérítő...
2017. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előbb csak éld túl, aztán majd csak lesz valahogy.
2017. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!