Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Féefiak, ti visszamennétek a...

Féefiak, ti visszamennétek a párotokhoz ha megvenné nektek az autót amit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Ő a mindenem. Ő hagyott el.. tulságosan féltünk egymás elvesztésétől, annyira jó volt minden együtt, de egyszercsak elcsúszott az egész.

Nem tudtuk megbeszélni ami volt. Ő attol rettegett hogy elveszít, pedig nem veszített volna el.


Öngyilkossággal fenyegetett. A haverjaival vitettem el.. aztán másnap annyit se írt hogy akkor legyen vége csak kaptam egy instás értesítést. Tudom akkora idióta vagyok.. De nem bírom elengedni. Eddig mindenkit eltudtam. Azt is akitől gyerekem lett volna. De őt nem..

Ha csak egy estére visszakaphatnám már boldog lennék az se érdekelne ha kihasználná hogy elég egy csettintés és megkaphatna.. fizetni is hajlandó lennék érte hogy velem legyen.. ti belemennétek? Tudom hogy szeret. Mert szeret.. mégis szakított pedig abba is belementem hogy akkor költözzön vissza haza. Haverozzon. Piázzon. Gépezzen és akkor jöjjön ha kellek.. minden rendben volt. Csak történt valami. Fogalmam sincs hogy mi és telljesen megváltozott. Én meg nem bírom nélküle.. csak azzal nyugtatom magam ha megveszem a kocsit amit szeretne akkor talán visszajön hozzám. Ti vissza mennétek? Minden jó volt. Csak amikor csinált valami olyat ami nekem rosszul esett akkor nekem arra volt reakciom. Neki pedig fájt a reakciom hogy én másnap kedvetlen voltam meg ilyenek és ezt nem tudtuk megbeszélni. Nem értette hogy miatta reagáltam így.. szóval ti visszamennétek?



2023. szept. 14. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem egy kifigurázott tanmesének tűnik, a férfiakhoz teljesen egészségtelenül kötődő nőkről.

Ha viszont nem, akkor örülj, hogy megszakadt ez a kapcsolat. És próbálj olyat keresni, ahol egészséges a kötődés.

2023. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Autóért már sokan visszamentek.
2023. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért veszel magadnak "szerelmet"?

Majd mindig fizetsz neki mindent csak ne hagyjon el?

Kérdező, nem rosszból mondom, de fordulj pszichológushoz mert ez nem normális kötődés. Tényleg segítő szándékból mondom.

Főleg pórul járhatsz ha rájön a másik, hogy képes vagy a szeretetért pénzt adni. Mert akkor egész életedben fizethetsz azért, hogy valaki szeressen. És persze az illető nem téged szeretne hanem a pénzedet.

Kell ez neked, de őszintén?

2023. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nincs is jogosítványom se, de ha valami jó nő költene rám sokat esetleg eltartana akkor na ná vissza mennék.
2023. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom én vagyok hülye, de nem értem.


Ha ő hagyott el akkor miért ő akart öngyilkos lenni? Ha ő hagyott el akkor miért őt kellett elvitatni a barátaival? Ha te vitetted el őt a barátaival akkor miért akarsz visszamenni hozzá? vagy mi van????

2023. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5:

Be ne vedd már, ez egy kitalált marhaság...

2023. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a sztori, még egy mexikói teleregényben is csak alúlról verné a "harmatosan gyenge" kategóriát. 😃
2023. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy minden férfi prostituálódik-e egy autóért? Állítólag van az a pénz. De szerintem nincs. Szóval nem mind.
2023. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van az a szerelem.
2023. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Szerelheted egész éjjel meg egész nappal, lehet, akkor sem fog működni a mosógép!

:D

2023. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!