Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Féefiak, ti visszamennétek a...

Féefiak, ti visszamennétek a párotokhoz ha megvenné nektek az autót amit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Ő a mindenem. Ő hagyott el.. tulságosan féltünk egymás elvesztésétől, annyira jó volt minden együtt, de egyszercsak elcsúszott az egész.

Nem tudtuk megbeszélni ami volt. Ő attol rettegett hogy elveszít, pedig nem veszített volna el.


Öngyilkossággal fenyegetett. A haverjaival vitettem el.. aztán másnap annyit se írt hogy akkor legyen vége csak kaptam egy instás értesítést. Tudom akkora idióta vagyok.. De nem bírom elengedni. Eddig mindenkit eltudtam. Azt is akitől gyerekem lett volna. De őt nem..

Ha csak egy estére visszakaphatnám már boldog lennék az se érdekelne ha kihasználná hogy elég egy csettintés és megkaphatna.. fizetni is hajlandó lennék érte hogy velem legyen.. ti belemennétek? Tudom hogy szeret. Mert szeret.. mégis szakított pedig abba is belementem hogy akkor költözzön vissza haza. Haverozzon. Piázzon. Gépezzen és akkor jöjjön ha kellek.. minden rendben volt. Csak történt valami. Fogalmam sincs hogy mi és telljesen megváltozott. Én meg nem bírom nélküle.. csak azzal nyugtatom magam ha megveszem a kocsit amit szeretne akkor talán visszajön hozzám. Ti vissza mennétek? Minden jó volt. Csak amikor csinált valami olyat ami nekem rosszul esett akkor nekem arra volt reakciom. Neki pedig fájt a reakciom hogy én másnap kedvetlen voltam meg ilyenek és ezt nem tudtuk megbeszélni. Nem értette hogy miatta reagáltam így.. szóval ti visszamennétek?



2023. szept. 14. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
HA ez a sztori igaz, akkor biztos nem fog működni a mosógép.
2023. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Átèrzem a helyzetedet.

Nekem is volt egy számomra jó kapcsolat, amiben jól éreztem magam, mert nagyon szerelmes voltam. Pénzt adtam a pasinak, mindig ajándékot vittem neki, az volt amit ő mondott, minden róla szólt. Igazából mindent megszabott nekem, azt is hogy mit vehetek fel, vagy hogy hordhatom a táskám, meg mi lehet a táskámban, de szerelmes voltam és nem érdekelt. Tudtam, hogy szegény családból származik, én meg akkor már dolgoztam/ő sulizott/, és úgy éreztem így kell tennem. A szex nagyon szenvedélyes volt vele, és úgy csókolt, mint soha senki. Ha hozzámért már végem volt. Soha senki nem tudta ezt elérni rajta kívül nálam.

Próbáltam vele békülni, de nem hajlandó. Lassan 3 éve szétmentünk, de ha egy kocsiért visszajönne én is megvenném neki. Én is megadnék mindent egyébként azért, hogy legalább 1 napot kapjak vele újra. Csak ő és én. Elmondanám neki, hogy mennyire szenvedés mindennap mióta nem beszélünk, és 3 éve kivagyok miatta, és nem bírok túllépni, és nem is volt senkim azóta. Azóta is minden héten egyszer minimum vele álmodom.

Ha szeretnél egyébként részletesebben erről beszélni, akkor írhatsz.

2023. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!