Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennél az egyik előző...

Visszamennél az egyik előző munkahelyedre?

Figyelt kérdés

Most váltottam egy hónapja. 2 évet voltam az előző munkahelyemen. Hirtelen felindulásból számoltam le mert az egyik társoaztály vezetőjével nem jöttem ki. Viszont minden más jó volt. A kollégák közvetlenek voltak, jól éreztem magam.

A mostani cég meg egy átjáróház. Távolságtartó mindenki. Fizetés ugyan annyi.

Gáz lenne felhívni a volt főnökömet, hogy visszamehetek-e?


2023. febr. 14. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
LOL.
2023. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mentem már vissza előző helyemre (egyetem miatt mondtam fel, nem jött be a suli, visszakéredzkedtem 3 év tanulás után). Nem csináltak gondot belőle, normálisan váltunk el, jó munkaerő voltam, szerettek is.


Jobb, mint munkanélkülinek lenni.

2023. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy én visszamennék-e de sokan igen. Nálunk jópár ember már másodszorra van/volt itt. Van aki harmadszorra is akart jönni, na azt nem hagyták.
2023. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Nem tudhatod, hogy újra jó fejek lennének-e veled. Lehet, te lennél a cég lúzere, aki visszakuncsorgott hozzájuk, és innentől csak lenézést kaptál. Ha egyszer ott hagytál egy munkahelyet, akkor az onnantól le van zárva, magad mögött kell hagyni teljes mértékben.
2023. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Engem csak az érdekel, hogy a munkaügyibe jelentkeztél, mikor eljöttél onnan?
2023. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer már ott hagytam, akkor én nem mennék vissza.

Az is biztos, hogy van oka annak, hogy ott hagytam.


A helyedben új munkát keresnék.

2023. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mennék vissza, úgy gondolom, akkor már eleve mínuszból indulnék náluk.

De amúgy mindig olyan munkahelyem volt, ahova nem is vettek vissza senkit soha, elvből.

2023. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, milyen cégről van szó. Egy jóska-pista KKV-nél még előny is lehet, hogy ismerősként vissza akarsz menni, de az ilyen helyek általában alapjáraton színvonal alattiak. Nem hiába van az, hogy kevés embert vonzzanak, és úgy kell lasszóval összefogdosni akárkit. Egy magára valamit is adó multi meg általában élből fekete listára rakja azokat, akik egyszer már ott hagyták őket, hiszen náluk bármi is van, nagy lesz a túljelentkezés. Szóval náluk próbálkozni sem érdemes.
2023. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán.
2023. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!