Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha rátok mondták már, hogy...

Ha rátok mondták már, hogy magatoknak valók vagytok, és tényleg távolságtartóak vagy zárkózottak vagytok, nektek mik a hobbijaitok, céljaitok az életben? Mi éltet benneteket, mitől szépek a napjaitok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 18:44
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
74%
Hobbim a horgászat és a barkácsolás. A feleségem támogat ebben. Tudja, hogy csak a vízparton tudok igazán kikapcsolni.
2023. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek kondiparkba járni vagy itthon a gépeken edzeni. Videojátékok is jöhetnek.

Túrázás, olvasás, mozibajárás szintén.

Most azon vagyok, hogy intézzek másodállást, mert a gyerekeknek akarok lakást venni Pesten.

2023. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én távolságtartó vagyok, illetve baromi elővigyázatos. De ezt nem úgy kell érteni, hogy félek az emberektől, kifejezetten társasági vagyok, csak nem osztok meg semmi olyat magamról amivel visszaélhetnek. Igazából mindenki nyitottnak jellemez, de van egy fal ami mögé nem igazán engedek be senkit. Tégy úgy, mint ha bíznál az emberekben, de ne tedd.
2023. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem kellett másoknak mondani, tudom magamról, hogy magamnak való vagyok, én így érzem jól magam.

Általánosságban is az a tapasztalatom, hogy sokkal több idióta ember van, mint normális, ezért először mindig csak megfigyelem az embereket egy új társaságban, eszerint döntöm el, hogy bekapcsolódok-e beszélgetésbe, vagy nem, és azt is, hogy kivel.

Nálam sokszor ezt úgy értelmezik, hogy nem érzem jól magam, sokkal többször kapom meg azt a mondatot, hogy "minden oké? olyan szótlan vagy", mint azt, hogy "de magadnak való vagy".


Ugyanolyan hobbijaim vannak, mint bármely más embernek. Társastánc, zenélés, kóruséneklés, olvasás, nem különösebben speciális hobbik ezek.

2023. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En szeretnek egy jocsapat tagja lenni, valamint megtalalni a masikfelem. 28 ev utan meg mondhatni álmodozo vagyok😅 egyszer mar sikerült, meglesz meg egyszer.

Szeretek játszani, sportolni, fotozni, szeretem az állatokat, ugy gondolom viszonylag sok dolog érdekel.

2023. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Zárkózott és távolságtartó nem vagyok. Sőt, akik társaságban látnak, extrovertáltnak hisznek.


Ellenben extrém sok egyedüllétet igénylek.


Eleve ilyennek születhettem, egyke is vagyok, azt is segítette pár momentum, hogy hosszú évek óta egyedülálló vagyok.



Egyébként ezer dolog érdekel. Tehát odaraksz egy internettel rendelkező számítógép elé és órákig, napokig, hetekig elleszek azzal, hogy cikkeket, fórumokat olvasok, videókat nézek mindenféle tematikus dolgokkal kapcsolatban.

Van, ami állandó érdeklődés (de ezek is hullámoznak jellemzően), van, ami csak 1-2 évre kopogtat be.


Ezen felül vannak szobanövényeim, nem mindig a legszebbek (bár néha azok), de élnek.

Napi szinten sportolok.

És a fotózást is hobbimnak mondanám.



30N

2023. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán gyakorlom a hobbijaimat.

Éltetni az éltet csak, amikor eljutottam odáig, hogy fellógassam magam, az az érzés még szabadabbá tett, a bármit megtehetek hisz, ha nem sikerül, még mindig ott a kötél...

2023. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!