Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül űzhető hobbik...

Milyen egyedül űzhető hobbik vannak?

Figyelt kérdés

Mostanában semmi nem tud lekötni eléggé, semmi nem elég érdekes, ha egyedül vagyok… pedig kéne valami hobbi.


Amiket már próbáltam:

- olvasás: imádom, de napi 2-3 óra után már nem köt le annyira

- filmek/sorozatok: ha egyedül nézem, akkor kb fél óra után megunom

- sport: próbáltam többfélét, egyiket se élvezem (egyedül legalábbis)

- zene/hangszerek: régen próbáltam, semmi érzékem hozzá és nem is vonz

- videojátékok: egyedül hamar ráunok

- kirándulás, városnézés: egyedül hamar ráunok + minden hétköznap utazgatok, városban vagyok, a szabadidőmben a hátam közepére se kívánom már

- múzeum, színház: kb ugyanaz mint a film, egyedül nem köt le, csak ha közben/utána van kivel megbeszélni


Ti mivel szoktátok egyedül lekötni magatokat? Milyen hobbi jó egyedül?


2023. szept. 27. 11:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Makettépítés, egyszemélyes társasok, játékfigurák festése, pirográf, twich streamek nézése, rejtvényfejtés (nonogramm, sudoku, skandináv) felnőtt színezők, scrath játékok "programozása", DIY lakásdekorálás, barkácsolás
2023. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kreativ hobbikat régen szerettem, de nincs hozzá tehetségem és így csak gyártom a csúnya lomot. :D


Fotózni szeretek, de azt is inkább akkor ha pl valakivel kirándulok és közben tudok képeket csinálni.


Puzzlet nem szeretem mert kirakom és utána nem tudok vele mit kezdeni, kb 3 áll kirakva a szekrényben.


Önfejlesztés/tanulás a munka miatt muszáj, a szabadidőmben már nem akarok ezzel vacakolni.


Kutyázás, kisállattal való foglalkozás SZUPER lenne, azt nagyon imádtam gyerekként is egyedül csinálni, de jelenleg nincs lehetőségem állatot tartani sajnos (lakhatás + életvitel (kevés idő) miatt)


Tényleg nem igazán élvezem a saját társaságom, ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni.

2023. szept. 27. 13:17
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Önkéntesség állatmenhelyen? Örülni szoktak neki ha valaki felajánlja, hogy megsétáltat egy kutyát
2023. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#13

Erre már gondoltam, de az 2x1 óra utazás lenne a legközelebbi menhelyig, amire nem mindig lenne időm. (Meg utazok elég sokat, minden hétköznap 2-3 órát, örülök ha végre nem kell a vonaton/buszon zötyögnöm🫤)

2023. szept. 27. 14:25
 15/27 Hovarju ***** válasza:
81%

Hát ha semmi sem jó és mindenre van kifogás, hogy miért nem, akkor unatkozz egyedül!


Mi nem tudunk helyetted semmit tenni.

2023. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#15

Az miért “kifogás”, hogy kellemes időtöltést szeretnék hobbinak? :D ha egyszerű lenne ilyet találnom, nyilván nem írtam volna ki a kérdést.

2023. szept. 27. 14:55
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress teljesítménytúrákat, és lesz társaság.
2023. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy neked nem magányos hobbi kell, hanem társaság. Társas hobbit keress, és azzal lehet, hogy lesz társaságod.
2023. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#17

#18


Szándékosan arra irányult a kérdésem hogy EGYEDÜL mi lehet jó. Van párom, vannak barátaim, velük nagyon jól elvagyok, nem akarok újabb emberekkel spanolni. Csak vannak alkalmak amikor épp nem érnek rá akikkel én szeretek együtt lenni, és akkorra kellene valami elfoglaltság.

2023. szept. 28. 09:18
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem új hobbi kell, hanem technika, hogyan ne und a saját társaságod.
2023. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!