Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül űzhető hobbik...

Milyen egyedül űzhető hobbik vannak?

Figyelt kérdés

Mostanában semmi nem tud lekötni eléggé, semmi nem elég érdekes, ha egyedül vagyok… pedig kéne valami hobbi.


Amiket már próbáltam:

- olvasás: imádom, de napi 2-3 óra után már nem köt le annyira

- filmek/sorozatok: ha egyedül nézem, akkor kb fél óra után megunom

- sport: próbáltam többfélét, egyiket se élvezem (egyedül legalábbis)

- zene/hangszerek: régen próbáltam, semmi érzékem hozzá és nem is vonz

- videojátékok: egyedül hamar ráunok

- kirándulás, városnézés: egyedül hamar ráunok + minden hétköznap utazgatok, városban vagyok, a szabadidőmben a hátam közepére se kívánom már

- múzeum, színház: kb ugyanaz mint a film, egyedül nem köt le, csak ha közben/utána van kivel megbeszélni


Ti mivel szoktátok egyedül lekötni magatokat? Milyen hobbi jó egyedül?


2023. szept. 27. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"vannak alkalmak amikor épp nem érnek rá akikkel én szeretek együtt lenni, és akkorra kellene valami elfoglaltság"


Rendben, értem. Kicsit más árnyalatban fogalmazom, de az üzenet ugyanaz: azt hallom ki a mondataidból, hogy az igazi problémád, hogy többet szeretnél társaságban lenni.


Egy rakás egyedüli hobbit űztél/űzöl, élvezed is őket, de mivel többet töltesz velük, mint amire igényed van, megunod őket. Ezek a hobbik pótcselekvések.


Kicsit olyan, mintha nem lenne otthon kaja, ezért ivással próbálnád oltani az éhségedet, ami egy ideig valóban enyhít rajta, de nem oldja meg a gondot.

2023. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kerekpar
2023. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező bandázni a teljesítménytúrákon, mehetsz tök egyedül is, de ha fix napra szervezett helyszíni program, mégsem érezheted magad egyedül, mert mások is vannak. Ha akarsz, társalogsz mással, ha nem akarsz, nem kell, és figyelhetsz közben csak magadra és a természetre. Szerintem remek hobbi, akár társaságra vágysz, akár csak magadon akarsz dolgozni.
2023. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23

Úgy nem rossz, de maximum akkor opció ha pont akkor van ilyen túra elérhető közelben amikor senkim nem ér rá éppen, és az időjárás is kb elfogadható. És akkor is csak sötétedésig.

2023. szept. 29. 17:07
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
Kifogásokat gyártani mindenki tud. 😉
2023. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25

Azon már megint mi a kifogás, hogy nincs minden hétvégén szervezett teljesítménytúra elérhető közelségben? :D

2023. okt. 3. 11:59
 27/27 anonim ***** válasza:
Én utazni is hajlandó vagyok ilyenért.
2023. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!