Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért fontos egyes nőknek...

Azért fontos egyes nőknek hogy legyen pénze a férfinak mert tudják hogy kevés van belőle általában az embereknek?

Figyelt kérdés
Én szerintem nem érdekelné a nőket annyira hogy a férfi pék,kőműves,vagy vasutas,ha minden szakma jól meg lenne fizetve.Éreznék az anyagi biztonságot egy vasutas vagy biztonsági őr mellett is.De mivel tudják hogy egy egyszerű szakmunkást valószínűleg nem vet fel a pénz, ezért maradnak a vállalkozók,üzletemberek, közszereplők akik tele vannak pénzzel.Vagy legalábbis azt hisszük hogy tele vannak.31/F

2023. szept. 30. 21:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Orvosokat kihagytam pedig azok is találnak maguknak nőket ők is sugároznak anyagi biztonságot plusz ott van hogy orvos ha valami baja van a nőnek akár otthon is el tudja látni.Egy orvos mellett biztonságban érzi magát egy nő anyagiban is és másmilyenben is.
2023. szept. 30. 21:11
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekik nincs hát legyen másnak xd ez is egy szemlélet
2023. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát akkor megvan a megoldás kérdező orvosnak kell tanulni.Akkor majd ragadni fognak rád a jobbnál jobb nők.
2023. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ragadjanak rám a jó tulajdonságaim miatt ne a külsőm és a pénzem miatt
2023. szept. 30. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ki az aki egy munkanélküli haléktalan aluljárólakónak szül gyereket vagy erre vágyik?

Inkább egy olyan egyént akinél nagyobb esélyel maradnak életben az utódok.

2023. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

"Ragadjanak rám a jó tulajdonságaim miatt ne a külsőm és a pénzem miatt"


Vàrjuk a demonstrációt

2023. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem, azért fontos nekik, mert pénzéhes k*vák.
2023. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Szeretnél te annyit keresni mint egy kőműves vagy vonatvezető:D


De akkor mivel indoklod azt, hogy a sima alkalmazotti jogviszonyban lévő átlag dolgozó és bérezésű férfiaknak is van nőjük?

Mármint érted, a lakosság döntő többsége nem vállalkozó, üzletember vagy orvos.

2023. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

8/

Ha a férfi-nő arány 50-50% a gazdagok aránya 5% akkor nem jut mindenki gazdag párhoz csak ha bevezetnék a hivatalos többnejűséget.

Pl 7 feleség közt te lennél a csütörtök esti feleség. Szerintem elég gyilkos viszony alakulna ki a feleségek (és azok gyerekei) közt. Szó szerint.

2023. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap hajnalban láttam jó nőket a pékségben dolgozni.

Meg is lepődtem hogy ezek mit keresnek itt!

2023. okt. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!