Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell kiszolgáltatottnak...

Miért kell kiszolgáltatottnak lennem átlagemberként?

Figyelt kérdés
Ki vagyok szolgáltatva a nőknek,ha valamit nem úgy csinálok ahogy nekik tetszik egyedül maradok,szex sem lesz.Ki vagyok szolgáltatva a munkahelyen,ha valamit nem jól csinálok,kirúgnak.A bankoknak is ki vagyok szolgáltatva,az orvosoknak,gyógyszergyártóknak is.Ha az orvos nem lát el amikor beteg vagyok,meg is halhatok.Ha nem szedem a gyógyszert,meghalhatok.Ha nem rakom a bankba a pénzem,ellophatják.Ez a kiszolgáltatottság érzés egész életemben elkísér majd?31/F

2023. okt. 2. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Kiszolgáltatottnak érzem magam
Nem érzem magam kiszolgáltatottnak
Mindenki ki van szolgáltatva,mindenki sakkban van tartva
13 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A politikusokat nem is mondtam pedig nekik is ki vagyunk szolgáltatva. Még bevezetnek néhány adót vagy jön még egy száz százalékos infláció és mehetek a levesbe.
2023. okt. 2. 13:10
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad kiszolgáltatottnak, és már nem is leszel kiszolgáltatott.


Ennyi a nagy varázslat.

2023. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A politikusok is inkább kedvükre rugdosnak minket minthogy segítenének.Ezért fizetjük az adót?
2023. okt. 2. 13:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az adót a közszolgáltatások fenntartására fizetjük. Nem tudom te milyen "segítséget" szeretnél.
2023. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Te most csak trollkodsz, ugye?


Mi ez a hozzáállás, hogy nő=szex? Ez után csodálkozol, hogy lelép az első f.szságodnál? Örülj hogy ha egyeltalán összejön veled valaki ilyen hozzáállással.


Ahhoz pedig nagyon életképtelennek kell lenned, hogy egy betegség esetén csak orvos tudjon életben tartani (ez nyilván függ a betegségtől is, de na). Ha ennyire fosol legyél bankár/orvos és akkor nem érhet téged semmi meglepetés 🤷🏻‍♀️

2023. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy troll lehet hogy nem.


De simán vannak emberek, akik ilyen gondolatokkal élnek folyamatosan együtt.

Saját magukat kergetik az őrületbe a kényszerképzeteikkel, aztán mindenért a külső világot hibáztatják.

2023. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre kedves kérdező, ajánlom, hogy beszélgess erről egy pszichológussal, hátha jobban érzed majd magad tőle
2023. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Talán az orvosoknak vagyok legjobban kiszolgáltatva.Egy orvossal jóba kell lennünk,rendesen kell beszélnünk vele,meg kell adnunk a tiszteletet,nem tudhatjuk mikor kerülünk a keze alá.
2023. okt. 2. 13:56
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ez nettó hülyeség. Ha nem lát el az orvos tudásának megfelelően akkor megb.sszák.


De amúgy igen, teljesen elvárható, hogy normálisan szólj ahhoz az emberhez, aki segít megmenteni/hosszabbítani az életed. Sokaknak erre sem telik...

2023. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Te elmebeteg vagy.

Miért kellene jóban lenni egy orvossal? Hol laksz te, egy vadnyugati kisvárosban, ahol 1 db orvos van és ha vele nem vagy jóban, meghalsz? :D


Nem azt mondom, hogy a világban minden tökéletes, de a te elbszott kis világodban te vagy a legnagyobb hiba.

Egy társas kacsolatban nem az a normális, hogy puncsolsz, aztán várod a jutalompuncit. A saját pároddal nyilván jóban kell lenni, el sem tudnám képzelni azt a párkapcsolatot, ahol rosszban vagyunk, de azért dugunk, mert csak.


Ellophatják a pénzedet, de ha van egy kis eszed, akkor az esélyét jelentősen le tudod szorítani.


Borzasztóan torz vagy lelkileg. Nem tudom, de melyik itteni mentális beteg vagy, vannak páran, akik rendszeresen ide járnaki napi hisztikézni, de már annyira unom. Zéró hajlandóság a változásra, csak hisztiztek, mint az óvodás gyerekek.


Mint nő mondom, ez baromi sokat nyom a latba, mikor a társkeresésről van szó. Mindenkinek vannak nehezebb időszakai. De hogy én nem cipelnék a hátamon egy felnőtt embert, aki csak nyöszörög, csak panaszkodik, neki minden rossz, de elvárásai lennének, viszont még annyira sem képest, hogy meglássa, ami már megvan. Tenni a jobbért meg főleg nem.

Ha már a szexnél tartunk, megmondom neked őszintén, nem kívánnék meg valaki olyat, aki savanyú, búvalbszott, folyamatosan elégedetlen. Semmi nem jó neki, semmiben nem lát semmi pozitívat.


A legdurvább pedig az, hogy ezen nem fog tudni senki változtatni, csak te. Nem fog besétálni valami bomba nő, aki gazdag, kedves, befolyásos és csak te kellesz neki.

Magadnak kellene tenned valamit, de már eldöntötted, hogy a nők, az orvosok, a főnökök és mindenki más tehet róla, szóval ezen az úton teljesen reménytelen eset vagy.

2023. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!