Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik teljesen egyedül vannak, barátok, párkapcsolat, család nélkül, mégis boldogok?

Figyelt kérdés

#Egyedülállóság, magány, boldogság
2023. okt. 12. 17:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha vanna ilyen emberek a felhasználók között, leírnák hogy nekik hogy sikerült legyőzni a magányt? Valamint a legtöbb esetben a magányból fakadó és a magány miatt sok esetben kialakuló és ezzel együtt járó apátiát, letargiát, depressziót, reménytelenség érzetet?
2023. okt. 12. 17:50
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Egészséges vagyok, szeretek olvasni,jó hobbim van, rengeteget járom a természetet,gyaloglok.

Munkahelyen kedvelnek,az emberek úgy általában nem okoznak problémát:)

Egyébként senkim nincs,de nyilván mások is vannak így ...


54 F

2023. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát én sokszor érzem magamat egyedül, de van hogy túllendülök rajta és elvagyok a saját kis életemben boldogan.

Nekem elég nagy az érdeklődési köröm : )

2023. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tartalmas és segítő válaszokat!
2023. okt. 12. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem a munkám, így ez nagyjából kitölti az életem.
2023. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 5-ös a válaszod.
2023. okt. 12. 18:46
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen, én ilyen vagyok. Vannak szüleim, nagyszüleim, de nem egy városban élünk és ritkán találkozok velük.

Nagyon jól vagyok, igazából annyi elfoglaltságom, hobbim van, hogy nem is férne bele most egy kapcsolat. Gyereket meg nem is akarok soha, szóval lazán kezelem. Majd ha lesz valaki, akiért érdemes feladni a szabadságom, akkor fog ez változni. Mindenféle jöttment alakkal nem állok össze azért, hogy teljesítsem a társadalmi elvárásokokat.

2023. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a válaszod!
2023. okt. 13. 12:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit irigykedem azokra, akik tudnak boldogok lenni. Én nagyon magányos vagyok.

Hiába érdekel sok minden és dolgozom is sokat. Hiányzik egy megbízható társ.

Nem találok olyant, akivel összeillünk.


55N

2023. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es a válaszod! Kívánom hogy megtaláld akit keresel.
2023. okt. 14. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!