Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnál is van az hogy egesz...

Másnál is van az hogy egesz életében lényegében a szart kapta 90 százalékba ok nélkül, es nincs senkije se család barát párkapcsolat gyerek szóval lenyegeben teljesen egyedul van a világba????

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 11:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Például én. :( De már nem akarom megélni a nyugdíjaskort.
2022. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
21%
mindennek van oka
2022. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen egyetértek a 3-sal, ha valaki mindenkitől csak negatívat kap olyan nincs ok nélkül. Lehet nem a "mindenki" a hülye, bunkó...

Én is kaptam negatívat sok embertől, de egy csomó másik meg kedvel és sok pozitívat kapok tőlük, mindezt úgy, hogy nem vagyok nagy társasági ember, inkább zárkózott típus vagyok.

2022. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
65%

Én tettem ellene, bár nincs barátnőm, gyerekem, de azért vannak barátaim, haverok, család...

Ha változtatni szeretnél, akkor tegyél ellen, tegyél azért, hogy jobb legyen!

2022. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%
Én is, de én jól megvagyok így, mert legalább annyi előnye is van, mint hátránya.
2022. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Pedig de, van ok Nélkül is ilyen ezekszerint. Es nalam ok nélkül volt szóval ezzel Nem értek egyet
2022. máj. 19. 13:04
 8/45 A kérdező kommentje:
7 esnek írom en csak olyanokat kerdeztem akinek egyaltalan nincs de neked van!! En tegyek ellene hogy jobb legyen? En nem az a fajta vagyok aki megalazkodik vagy könyörög masoknak hogy baratkozzanak vele.
2022. máj. 19. 13:12
 9/45 A kérdező kommentje:
A 4es arra celzol hogy en vagyok a hülye vagy a bunkó? De van ezekszerint hogy csak a negativat kapja miert ne lenne? Lehet a te eletedbe ilyen emberek voltak az nem jelenti azt mas eletebe nem tortenhet meg ilyen vagy az enyembe.
2022. máj. 19. 13:18
 10/45 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem van baj a fejembe???? Mi van ha neked? Ha mar ezt igy leirtad Kifejtettem az egyik kommentre a véleményem ahogy en gondolom meg hogy tegyek ellene erre irtam egy olyan variaciot hogy en nem alazkodok meg senkinek hogy baratkozzon velem ha nem akar ezert van a fejembe baj mar egyből ????
2022. máj. 19. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!