Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok magányos fiatal lehet...

Sok magányos fiatal lehet akinek nincs kivel találkoznia, szórakozni, stb?

Figyelt kérdés

18-25 éves korosztályra gonodolok.

Akiknek van társaságuk, sok barátjuk nekik boldogabb az életük?


2023. okt. 17. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha vannak barátaid az azért boldogítja az életet. Ha már csak 1ember akkor is valakivel megtudod beszélni a dolgaidat. De ez megitélés kérdése, hogy kinek hogyan boldogabb az élete.
2023. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
nem tudom hogy sok van-e de egy biztos van (én)
2023. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shaddark ***** válasza:
83%

Én introvertált vagyok, mégis hálás vagyok a sorsnak hogy annyi jó barátom volt fiatal koromban. Ha nem akartam is vittek szórakozni, hülyülni.

Szerintem nagyon fontos fiatalon hogy legyenek.

Pláne a mai világban ahol egyedül semmiből semmit nem ért az ember, nincsenek kész válaszok mindenre mint régen.

A boldogság egyén függő, de én azt mondanám, ha valakinek sok barátja van az nagyobb esély arra, hogy boldoggá váljon, egy boldog életet éljen.

Olyan mint a pénz, a nélkül is van esély a boldogságra, de sok pénzzel több esélyed van megtalálni. A barátok is pont ilyenek, támogatnak ha szükséges, nem hagynak magadra a bajban sem. Simán lehet hogy egy magányos ember csak 40-50 évesen ér el oda hogy boldog életet éljen, míg egy kommunikációban jártas, barátai között empatikussá váló fiatal már egészen fiatal korában.

2023. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 20 emberből 1 ilyen van. Szóval azért vannak bőven, én is ilyen vagyok.
2023. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

"Akiknek van társaságuk, sok barátjuk nekik boldogabb az életük?"


Nem feltétlenül, mert ma már ritka a komoly, tartós, igazi barátság. Én pl. biztos hogy a magánynál is rosszabbul viselném, ha rengetegen lennének körülöttem, de senki nem állna hozzám igazán közel. Persze, a barátság hiányzik, de felületes haverságra nincs mindenkinek feltétlenül szüksége.

2023. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shaddark ***** válasza:
100%

De ha sokan vannak körülötted, abból szokott kialakulni barátság a sokaság néhány tagjával. Én pl. voltam katona még, és a tömegből 3 barátom is lett, akikre mindig számíthattam ott és ők is rám. Persze, a katonaság végével megszűnt ez, eleinte még néha összejártunk de a távolság és idő miatt teljesen megszűnt. De amíg tartott jó volt hogy van kire számítani, eljárni szórakozni, ha valami zavart okozott az erőben akkor azt megbeszélni vele.

Szerintem, bár nem sokat tudok a mai fiatalokról, ha valakit társaság vesz körül, előbb utóbb összefut olyannal akivel jól megérti magát.

2023. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen

27/F

2023. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire lehet ez mostanság gyakori, rám mindenesetre igaz.

23/L

2023. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jelen. De az én esetem annyiban tér el, hogy azért vagyok magànyos, mert nem vágyom, és nincs is szükségem felületes emberekre. Ha bemegyek valahovà és elmondom hogy soha egy szàl cigit nem szívtam el, és soha nem voltam berúgva, akkor mindenki hülyének néz, pedig én nagyon boldog vagyok/voltam ezek nélkül is.


Na ezért vagyok magànyos.

23/f

2023. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, sokan vannak.

A coviddiktatúra is sokat rontott a helyzeten...

2023. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!