Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan álljak talpra ha senki...

Hogyan álljak talpra ha senki nem segìt?

Figyelt kérdés

Pl.kidobnak a lakásbol ha nem javíttatok meg benne ezt azt. Letelt a határido.

Egy asztalost bútorost se ismerek, aki volt is az mindent mindig felbehagyva csinált csak meg hogy majd jön es folytatja igy egy munkábol is azt csinálja hogy jön hússzor is.

Az erkélyajtó sincs kész a konyhaszekrény ajto is csak félig es csak a fürdő van kifestve a konyha még nem.

Amiert letelt a 60 nap hataridő kértem hosszabbítast és "felnindtam" ennek az embernek.


De akik vannak asztalosok mindegyik olyan hogy csak 100 ezres szekrenykészitest vállalnak csak, olyat hogy szekrényajtó pótlás javítás, kilincs foltozás javítás, nem.


Es ez csak az egyik.

Lomtalanítani sincs ember a szekrényektől nem férek a tv-t se tudom levinni a kukához egy mázsa súlya van.

Legutobb vmi pasi meg 30 ezret akart kérni olyanért amit mashol az apuka/férj haverok ingyen levisznek pl butort a ház mögötti kukához.


Aztan se baratom, se senkim nincs,a neten szórakozni akarnak, meg úgy akarnak jönni segiteni hogy feküdjek le vele.

Se szerelem se egy sima barát sem vesz körül.

Szüleim testvèreim sincsenek.



#kilakoltatás előtt
2023. okt. 23. 09:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja de a szonszéd c.gók meg szívesen akarnak jönni lomtalanítani hozzám. Ők speciel sorba állnak hogy engedjem be megnéznék a bútorokat..
2023. okt. 23. 09:23
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Na látod, akkor nem igaz, hogy senki nem segít.
2023. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Azok nem segiteni akarnak jonni. Hanem szetnezni hogy mit lehet elvinni.

A segitést értsd idézőjelekkel.

2023. okt. 23. 09:28
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért kell megjavíttatni? Ki tette őket tönkre?
2023. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mit? A mosogato alatti szekrenyajto azert nem jo mert elázott elvetemedett már a fa. Itt minden régi.

Az ajtókon a festések màr leperegtek.

Az erkelyajtokilincs amiert mindog lötyögött benne kikezdte a fát.

Az ablaküveg balesettől betört.


De javaresze sima amortizációk miatt van. Mindenhol kell festeni is par ev mulva.


Meg mindenhol vannak munkalatok es folyamatos karbantartas. Akár egy csapot javitani mert csepeg.


Gusztustalan ez a ki tette tonkre kerdes. Nem éltél még lakàsban?

2023. okt. 23. 09:56
 6/25 A kérdező kommentje:
Vagy leesik egy szekrényajto husszor is mert a gyári pántok nem bírják. Azt pantolni kéne.
2023. okt. 23. 09:56
 7/25 A kérdező kommentje:

A csap körüp sem artana ujraszilözni. Gazparapett 10 év alatt se volt még ellenőrizve sem. Minden házat karban kell tartani.

Ember meg nincs ilyenekre ill egy volt csak aki 60 nap alat alig haladt valamivel.

2023. okt. 23. 09:58
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Csináld mag magadnak, egy sziló kinyomása 10 perces munka, szekrényajtó visszacsavarozása 15 perces munka. Ha a tv-t nem bírod levinni, akkor szedd szét és vidd le darabokban.


Probléma, hogy nincs senkid, van egy érzésem, hogy a személyiséged/stílusod miatt, de közben mástól vársz segítséget.

2023. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom megcsinalni. Eleve masik szekrenyajto kellett. Aki nalam volt fel is szerelte csak mivel rövid igy plusz fával kell pótolni. De nem jön meg huzza állandoan az időt.

Szilozni nem tdok.


Minden munka ja annak aki ert hozzá 15 perc de 60 napa alatt se lett kész!

Aztán aki szetverte a csempét hogy majd atkoti a wc-t az is otthagyta a szetvert falat en nem tudtam azt se javitani!

Csempezni burkolni meg minden.


A relét se rudom beèpiteni es bekötni a bojlert nem vagyok villanyszerelo sem.


Meg üvegezni se tudom az erkelyajtot sem.

Meg a fat se foltozni. Meg az ajtokat se csiszolni.


Ehhez mind szaki kell igen akiknek hej de könnyű de nincsenek sehol!

2023. okt. 23. 10:14
 10/25 A kérdező kommentje:

Csaptelepet se tudok kicserélni mivel ki se birom szedni a csaptelepet mert ferfi kez kéne ahhoz is.

A hutomhoz is ferfi kellett az ajtohoz. Neki estem en abbol nem lett semmi. Egy rakat mindent azzal is csinalni.

2023. okt. 23. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!