Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ezek lesznek életem...

Tényleg ezek lesznek életem legszebb évei?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgató vagyok Szombathelyen és hát tudom még csak pár hónap telt el de nem találom a helyem. Kolis vagyok és hàt itt is kifogtam egy olyan embert aki enyhén szólva is érdekes (20kor már aludni kell).

Az egyetemen a szaktársaim között van pár jó arc de kicsit frusztrált vagyok ott mivel már klikkesedni kezdett a csapat.

Szerintetek mit kéne tennem? Itt nincs valami nagy egyetemi élet hogy megismerjek bárkit is vagy hát ha van is én asszem eddig lemaradtam róla 🤣


2023. okt. 24. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szakestek, egyetemi buli, sportkör?
2023. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Fiu vagy lány vagy?
2023. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,nem vagyok nagyon sportkedvelő a bulik meg hát...nem tudom elképzelni hogy barátokat találhatnék egy buliba
2023. okt. 24. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ki fog az alakulni, nyugi. Még nagyon az elején vagy. A legelején. Még mindenki vadidegen, még minden teljesen új körülötted. Időt kell hagyni neki, ez nem 2 hónap. Aztán majd a helyzet szüli a szituációkat, amikor majd megismersz másokat, kialakulnak a kapcsolataid és megtalálod a helyed a közösségben.
2023. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi <3
2023. okt. 25. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jöttél ide? Mindenkepp egyetemistakat keresel baratnak? Vannak tarsasjatek estek, ahol baratkozhatsz pl, ha a bulikat nem szereted.
2023. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!