Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok éve szingli 35 felettiek?...

Sok éve szingli 35 felettiek? Titeket mi éltet, miért, mi célból dolgoztok, mit csináltok hétvégén?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok, van egy 1.5 szobás kis lakásom és egy 12 éves normális autóm, sok-sok évig spóroltam rájuk. Sajnos párom sok éve nincs, családom messze él (édesanyám, testvérem), barátaim nincsenek. Munkám természetesen van, a lakás 1/3-a még hitel. Volt egy cicám, aki a mindenem volt, sajnos egy hete már nem él (más kérdésnél elmondták, hogy könnyebb volt egy társ elvesztése, ha van feleséged, gyerekeid). Borzasztóan magam alatt vagyok, eddig sem mentem semerre, mert egyedül nem annyira jó, de most még lejjebb vagyok. Hétköznap csak-csak eltelik a munkával, de hétvégén csak a macskám volt és 7 deci vodka társasága. Nost ezt az adagot nem szeretném növelni, nem akarok masszív alkoholista lenni. Tanácsokat várok hasonló 35-45 közötti férfiaktól, akik esetleg hasonló helyzetben vannak (se sok barát, se barátnő, és a családlátogatás se mindennapos), hogyan töltik a napjaikat, hétvégéiket. Mi motivál titeket, mi a celotok? Az sajnos nem cél, hogy vegyél új autót, mert nekem ez a mostani megfelelő-elvisz A-ból B-be, meg a 1.5 szobás lakásból 3 szobásat (magamnak?), mert ezek nem húznak ki a lelki gödörből. A barátnő meg nem úgy van, hogy leakasztok egyet a szögről. Nyilván egy hobbi, sport jó lenne, hogy legyen végre barátom, párom, életem. De nem tudom mi (néha horgászok, hát nem annyira barát-barátnőbarát hobbi). Ti hogyan élitek az életeteket 30-35 felett?
2023. nov. 3. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor ismerkedj.. persze hogy nem úgy megy, hogy veszel egyet a boltban.
2023. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a munkád? Munka kapcsán nem tudsz barátokat, ismerősöket szerezni, akikkel csinálsz valamit hétvégén? Egy ilyen társaságba előbb-utóbb csak becsatlakozik egy-egy nő is olykor, de ha nem akkor is jó érzés olyan emberekkel együtt tölteni az időt, akikkel valami közös dolgotok van. Hobbi vagy valami közös érdeklődés.
2023. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szolovjov ***** válasza:
90%
Mi éltet? Nem gondolkodom ilyeneken, élek és kész. Mit csinálok hétvégén? Dolgozok, ha úgy jön ki a 3 napom. A szabadnapokon meg rengeteg mindent tudok csinálni. kajakozni, motorozni, szervizelgetni a motorjaimat (4db), kertészkedni, sétálni a szabadban, kempingezni, barkácsolni, stb, stb. Barátnőm sosem volt, de nekem erre nincs is igényem. Nem vagyok alkamazkodó típus, mármint körülményekhez igen, de emberekhez nem. Így jobb egyedül.
2023. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. nov. 4. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"mi éltet"


Az hogy magamra költök minden pénzt és időt.

Ma vettem egy Xperia 1 V-t. Áprilisban meg megyek Olaszországba.

A szexes részt meg megtudom oldani.


Tudod nem az a tragédia az életben ha nem éred el a céljaidat hanem az ha nincsenek céljaid.

nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, olvass, tanulj, művelődj, járj színházba/koncertre stb., vagy nincs semmi, ami különösebben érdekelne? Én évszázadokra le tudnám foglalni magam egyedül is.


(Részvétem a cica miatt! Sajnos minden elmúlik egyszer... gondolj arra, hogy melletted biztos jó élete volt.)

nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak nem 9 élete van?
nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Levelezhetünk - ha budapesti vagy, akár privátban is.


Én nem társat keresek (mert most van,) hanem inkább barátokat.

nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tízzel több vagyok Nálad, engem nem éltet semmi, már a pia sem, régen legalább az igen, a munka sem motivál, így nem is dolgozok. Hobbik szintén nem, idén egyszer pecáztam, egyszer tekertem, pedig aránylag tuti bicajom van hozzá. Egyedülálló vagyok, család csak ritkán anyám, de nem dob fel. Barátok nincsenek.

Bocs, hogy ide böfögtem, választ tőlem nem kaptál, csak így tudod, hogy nem vagy egyedül.

nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én munka nélkül nem tudnák létezni, mert lakáshitelem van. De amúgy semmi más nem motivál. Miskolci vagyok.
nov. 13. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!