Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez? Valami baj van...

Miért van ez? Valami baj van velem? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Párommal együtt voltam 1,5 évig majd szakított velem, akkor nagyon megviselt, de aztán újra összejöttünk. Mondott akkor nekem olyan dolgokat, amiket mai napig nehezen emésztek meg és amióta újra együtt vagyunk nem hiszem el. Ilyen pl. ha hisztizek szokásosan mint a lányok, amikor megvan nekik meg néha alapjáraton is, próbálok rá figyelni de nem megy néha, akkor azt hiszem, hogy elege lesz ebből előbb utóbb és hagyni fogja, nem fogja érdekelni, mint múltkor. Félek, ha olyat csinálok és utána magamat szídom, miért szólok be neki stb,(mint normális párok, néha beszólnak egymásnak). Ötleteket kérek!

2023. nov. 3. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Józanodj ki.
2023. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassabban hadarj😄
2023. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne vodkával vedd be a xanaxot! Vagy ha igen, akkor előtte kapcsold ki az internetet!
2023. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eloszor piritsd le es csak utanna add hozza a vizet
2023. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg hallgatni. Nem kell állandóan idegesítened a másikat a hülyeségeiddel.
2023. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ötletem, dobd ki a faszit, de végleg.

Aki a sérelmeket hisztinek titulálja, és pláne, aki ezt annak tudja be, hogy neked nem a saját jogodon, a saját agyadben született meg a gondolat, hanem csak a hormonjaid miatt, mert épp megjött, és emiatt épp hisztikés vagy, mintha a tested irányítana, az kuka. Azonnal.

A kérdés második felét sajnálom, de nem tudtam értelmezni, de szerintem nem is akkora baj.

2023. nov. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!