Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom, mit tegyek?

Nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátnőm több mint két év együttlét és összeköltözés után. Fél éve laktunk együtt. Munkahelyet és lakást váltottam miatta, és itthagyott egyedül. Betegségre hivatkozva kivettem két nap szabadságot, de nem lesz elég. Sírok, könyörgök neki, de csak azt írja, hogy nem tud mit tenni, már nem szeret. Hányok a stressztől, aludni nem tudok és enni sem egy falatot se. Teljesen egyedül vagyok, se barát se család nincs a városban. A szüleim vagy 150 km-re vannak. Telefonon beszéltem a velük de ők sem tudtak semmi bíztatót mondani. Legszivesebben meghalnék.

nov. 7. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy amikor lehet beszélj a szüleiddel telefonon. Mert bár lehet nem tudják ezt meg nem történté tenni, de sokat jelent az is, hogy kibeszéled magadból az érzelmeid. Eleve meghallgatnak, kapsz megértést tőlük, még ha nem is tudnak segíteni, de sokat jelent. Más nem esetleg szakember.
nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer még áldani fogod ezt a pillanatot, amikor lelépett tőled, aki nem érdemli meg, hogy szeresd. Jönni fog egy másik, nyugi, nem is olyan sokára. Csak megnyugtatásul közlöm, hogy egy nő csak akkor lép le a biztosból, ha van másik biztos helyette. Lehet vak voltál, de a csajod nem a semmibe ment el, őt már várta a következő bolond. Vagyis ergo: ennyi volt, lesz másik.
nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz érzés, hogy átélem ugyanezt amit az előző kapcsolatom végén is 5 éve. Utána 3 éven át voltam egyedül. Viszont akkor legalabb otthon voltam, tudtak tamogatni egy kicsit.
nov. 7. 14:04
 4/27 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Szerintem nyugodtan szomorkodj pár napig, de utána erősítsd meg magad! Hinned kell, hogy lesz másik nő, sőt jobb is lesz!

És beszélj valakivel, akár telefonon.

nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 éves kapcsolatod után volt lehetőséged megtanulni, hogy nem szabad a másikra támaszkodni ilyen mértékben. Nem sikerült, ugyanabba belefutottál.


Az élet újra adott egy pofont, hogy tanulj belőle, megint tőled függ felfogod-e. Normális hogy rosszul érzed magad, de az nem, hogy "meghalnál" egy két éves kapcsolatért, ami nagyjából a nullával egyenlő.


Össze kell szedned magad fejben, mert így csak rongynak fognak használni. Fel kell fognod, hogy:


1, a kapcsolatok átlagos ideje ma már 2-3 év, az 5-el a múltkor felülteljesítetted


2, tanulnod kell az előzőekből, vagy ugyanabba a falba fogsz állandóan arccal csapódni


3, nincs hatásod más döntéseire, tök mindegy mennyit sírsz neki


Szomorkodd ki magad 1-2 hétig, de utána elég volt. Próbáld meg a kapcsolatot kívülről vizsgálni, gondolkodj a hibáidon, a "jeleken" amiket nem vettél észre. Számtalanszor van az, hogy már a legelején érzi az ember hogy ebből nem lesz hosszú együttlét, de mégis maradnak mert sz-rnak kilépni és egyedül lenni. A saját időd fecsérled ha olyanokkal vagy, akikkel tudod hogy felesleges.


A barátkozásra koncentrálj, legyen legalább 2-3 ember aki közelebb áll hozzád, tudsz velük az életről, döntésekről, kapcsolatokról, nőkről is normálisan beszélgetni.

nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Én itt találtam régebben egy nagyon nehéz időszakban beszélgetőtársat. Egyébként meg, ha olyan rosszul érzed magad, menj el a dokihoz és írasd ki magad táppénzre. Aztán utazz haza a családhoz. Kitartást neked és ne hagyd el magad! Ilyenkor úgysem lehet értelmes dolgot mondani, közhelyekkel meg nem is akarlak traktálni.
nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Kitartás, idővel jobb lesz.
nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az előző is hasonló idő után ért véget, utána voltam három évet egyedül, mert amikor lett is volna eselyem új kapcsolatra, akkor kihátráltam, mert nem éreztem késznek rá magam. Aztán volt amikor a másik fél hátrált ki. Én 26 vagyok amúgy, az exem 22. Az első kapcsolatom pedig mondhatni egy diákszerelem volt 18-20 éves korunkig.
nov. 7. 14:45
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen az élet.
nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

Üdv az áruló patkányok generációjában! :)


Már lassan az egész világ ilyen, és amikor szóba hozod, akkor még azzal önigazolnak, hogy de ma már mindenki ezt csinálja, tehát akkor ez normális, hogy ők is, fogadd el.


Igazából jelenleg semmit nem tudsz csinálni, ehhez idő kell. Szépen lassan fokozatosan meggyűlölöd, ahogy távozik belőled a szerelem drog. Utána máshogy is fogod látni az egészet. Ja, és legyen ez tanulság, ezért nem szabad legközelebb ilyenbe belemenni. Nem csak ő, ahogy ő, más ugyanúgy be fogja ezt adni, ha hagyod neki. Ne bízz senkiben.


A mai világ nem arról szól, hogy választok valakit, akivel a nehézségeken együtt átmegyünk, hanem az első komolyabb problémánál ott hagyom a csába, de van hogy nem is kell, hanem csak odahazudom. Nincs itt semmiféle kitartás vagy hűség, szokj hozzá.

Kitartást!

nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!